Erekčné krúžky

Túžite po dlhšej a silnejší erekcii? Pomôžu erekčné krúžky. Stoporený penis "zaškrtí" a zamedzí tak prúdenie krvi preč z penisu. Vy budete mať skvelý pocit a partnerka bude nadšená.

Čítať viac
Cena a dostupnosťErotogénna zóna

Výrobca
ďalšie (24)

Barva
Zobrazené 1–21 z 89

Ako z názvu vyplýva, erekčné krúžky sú erotické pomôcky určené pre mužov. Predĺžite milovanie a zlepšíte svoj výkon. Siahnete po klasickom erekčnom krúžku, alebo si vyberiete vibrujúci?

Odpovědi na časté dotazy

Je pre nás dôležité, aby ste sa cítili pri objednaní a to vrátane platenia komfortne. Preto sú na Eros.sk k dispozícii rôzne možnosti platieb. Všetko o nich sa dozviete na stránke venovanej spôsobom platby.

Reklamáciu možno vykonať veľmi ľahko. Chybný výrobok starostlivo zabaľte a pošlite nám ho späť. Pribalte reklamačný protokol s popisom závady. Všetko potrebné nájdete na stránke Informácie o reklamácii na Eros.sk.

Áno. Diskrétnosť je pre nás tá najväčšia hodnota, ktorú vyznávame. Môžete byť bez obáv. Nikto na balíčku nespozná, odkiaľ bol odoslaný. Nájdete tam iba anonymného odosielateľa (Virtshop CZ s.r.o.). Sami sa môžete pozrieť, ako pre vás balíčky balíme, a ako balík naozaj vyzerá.

Zjistěte všechno důležité o diskrétnosti nákupu na Eros.sk.