Erotické pomôcky pre ženy

Dámy, premýšľate, ako spestriť a zintenzívniť vzrušujúce chvíle? Prizvite do hry niektorú z erotických hračiek pre ženy! Erotické pomôcky zaistí každej dáme slastné chvíľky osamote alebo dodajú iskru partnerským radovánkam. A po akej erotické pomôcke siahnuť?

Čítať viac
Cena a dostupnosť

Barva

Erotogénna zóna
ďalšie (2)

Výrobca
ďalšie (178)
Zobrazené 1–21 z 2233
Odpovědi na časté dotazy

Je pre nás dôležité, aby ste sa cítili pri objednaní a to vrátane platenia komfortne. Preto sú na Eros.sk k dispozícii rôzne možnosti platieb. Všetko o nich sa dozviete na stránke venovanej spôsobom platby.

Reklamáciu možno vykonať veľmi ľahko. Chybný výrobok starostlivo zabaľte a pošlite nám ho späť. Pribalte reklamačný protokol s popisom závady. Všetko potrebné nájdete na stránke Informácie o reklamácii na Eros.sk.

Na vrátenie nepoužitého tovaru nie je na Eros.sk nič zložitého. Nepoužitý tovar starostlivo zabaľte a pošlite nám ho späť. Viac o možnosti vrátenia tovaru sa dozviete na stránke o pravidlách pre vrátenie tovaru.

Pri každom produkte je buď priamo odporúčaný konkrétny lubrikant, alebo je v popise uvedené, aký typ lubrikantu možno s danou pomôckou používať. Ak si ani tak neviete rady, kontaktujte nás. Všeobecne platí, že erotické pomôcky vyrobené zo silikónu nesmú prísť do styku so silikónovým gélom. Možno ich používať len s gélom na vodnej báze, prípadne so špeciálnym lubrikantom značky BOOM.