Nasadzovacie penisy, strap-on

Radi by ste spestrili sexuálne hry? Alebo sa občas hodí nejaká tá výpomoc? Pripínací (strap-on) penis je jednou z ďalších možností, ktorá môže váš sex dokonale spestriť. ✅ Nenechajte sa odradiť názorom, že je pripínací penis určený len homosexuálnym párom.

Čítať viac
Cena a dostupnosťVýrobca
ďalšie (14)

Barva
Zobrazené 1–21 z 86
Odpovědi na časté dotazy

Je pre nás dôležité, aby ste sa cítili pri objednaní a to vrátane platenia komfortne. Preto sú na Eros.sk k dispozícii rôzne možnosti platieb. Všetko o nich sa dozviete na stránke venovanej spôsobom platby.

Reklamáciu možno vykonať veľmi ľahko. Chybný výrobok starostlivo zabaľte a pošlite nám ho späť. Pribalte reklamačný protokol s popisom závady. Všetko potrebné nájdete na stránke Informácie o reklamácii na Eros.sk.

Na vrátenie nepoužitého tovaru nie je na Eros.sk nič zložitého. Nepoužitý tovar starostlivo zabaľte a pošlite nám ho späť. Viac o možnosti vrátenia tovaru sa dozviete na stránke o pravidlách pre vrátenie tovaru.

Áno. Diskrétnosť je pre nás tá najväčšia hodnota, ktorú vyznávame. Môžete byť bez obáv. Nikto na balíčku nespozná, odkiaľ bol odoslaný. Nájdete tam iba anonymného odosielateľa (Virtshop CZ s.r.o.). Sami sa môžete pozrieť, ako pre vás balíčky balíme, a ako balík naozaj vyzerá.

Zjistěte všechno důležité o diskrétnosti nákupu na Eros.sk.

Áno, na e-shope Eros.sk aj na našich predajniach môžete platiť kartou. Pri vyplňovaní údajov v košíku stačí v kroku Doprava a platba zvoliť možnosť platby kartou. Kompletný zoznam možností platieb nájdete na stránke Platby.

Pozrite sa, kde sa vyberá platba kartou:

Ukážka výberu latby kartou

Chápeme, že je to nepríjemná situácia. Obzvlášť, ak vezmeme do úvahy, že ste sa tešili. Avšak NEPREVZATIE balíčka je v prípade jeho poškodenia naozaj najlepšie riešenie. Takže odpoveď znie:

Rozhodne poškodený balíček od dopravcu nepreberajte. Dopravca ho odvezie a bude s nami riešiť tzv. vratku. Až sa nám balík vráti, skontrolujeme či je tovar v poriadku. Prípadne poškodený tovar vymeníme za nový a objednávku vám odošleme znova.