Vibračné vajíčka

Vibračné vajíčko - jednoduchá, ale funkčná pomôcka. V jednoduchosti, a my pridávame aj v univerzálnosti, je sila. Pomôcky sú určené na stimuláciu klitorisu, pre vkladanie do vagíny či análneho priestoru.

Čítať viac
Cena a dostupnosť

Erotogénna zóna

Materiál

Napájanie

Výrobca

Pohlavie

Barva

Zobrazené 1–21 z 54
Odpovědi na časté dotazy

Je pre nás dôležité, aby ste sa cítili pri objednaní a to vrátane platenia komfortne. Preto sú na Eros.sk k dispozícii rôzne možnosti platieb. Všetko o nich sa dozviete na stránke venovanej spôsobom platby.

Chápeme, že čakanie nie je nikdy príjemné. My vás nenecháme čakať dlho. Ak ste objednali tovar skladom, na svoju novú erotickú pomôcku sa môžete tešiť zvyčajne už do 48 hodín. Objednávky prijaté do 12 hodín, (do 12-stej hodiny) odovzdávame doprave ešte v ten istý deň.

Tak neváhajte a vyberte si už teraz!

Pokiaľ máte batériovú pomôcku skontrolujte, či sú batérie správne vložené, prípadne, ak môžete, skontrolujte stav batérií. Pokiaľ máte nabíjaciu hračku, nechajte ju nabiť na maximum a pred zapnutím ju odpojte od nabíjania. Ak by problémy pretrvávali aj naďalej, kontaktujte nás, ochotne vám poradíme.

Reklamáciu možno vykonať veľmi ľahko. Chybný výrobok starostlivo zabaľte a pošlite nám ho späť. Pribalte reklamačný protokol s popisom závady. Všetko potrebné nájdete na stránke Informácie o reklamácii na Eros.sk.