Návleky na penis

Hľadáte spôsob, ako potešiť partnerku a zväčšiť aspoň o niečo svoj penis? Návleky na penis sú správna voľba. Majú dokonca niekoľkoraký účinok. Nielenže návlek penis zväčší, ale dokonca môže aj podporiť a predĺžiť erekciu. Partnerku iste poteší rôzne stimulačné výstupky, či priamo návlek na penis s realistickým žilkovaním.

Čítať viac
Cena a dostupnosť
Barva
Zobrazené 1–21 z 66
Odpovědi na časté dotazy

Iba tie najnutnejšie pre vybavenie objednávky. Teda mená a priezviská a buď telefón, alebo e-mail. Ak chcete zaslať e-mailom potvrdenie objednávky, faktúru a návod, bude lepšie, keď zadáte i vašu e-mailovú adresu. Ak budeme zasielať na výdajné miesto Zásielkovňa, nepotrebujeme ani vašu adresu bydliska. Vaše osobné údaje chráníme akooko v hlave. Viac na stránke o ochrane osobných údajov.

Chápeme, že je to nepríjemná situácia. Obzvlášť, ak vezmeme do úvahy, že ste sa tešili. Avšak NEPREVZATIE balíčka je v prípade jeho poškodenia naozaj najlepšie riešenie. Takže odpoveď znie:

Rozhodne poškodený balíček od dopravcu nepreberajte. Dopravca ho odvezie a bude s nami riešiť tzv. vratku. Až sa nám balík vráti, skontrolujeme či je tovar v poriadku. Prípadne poškodený tovar vymeníme za nový a objednávku vám odošleme znova.

Je pre nás dôležité, aby ste sa cítili pri objednaní a to vrátane platenia komfortne. Preto sú na Eros.sk k dispozícii rôzne možnosti platieb. Všetko o nich sa dozviete na stránke venovanej spôsobom platby.

Chceme našim zákazníkom ponúknuť čo najväčší výber dopráv tak, aby bolo vyzdvihnutie či doručenie objednávky čo najkomfortnejšie. O všetkých možnostiach dopravy a doručeniach a ich cenách sa dozviete na stránke venovanej spôsobom doručenia.

Rôzne pomôcky sú vyrobené z rôznych materiálov. U nás na Eros.sk však máte istotu, že všetky materiály sú 100% zdravotne nezávadné.

Pri každom produkte nájdete informácie, z akého materiálu je vyrobený a tiež opis tohto materiálu. Ak by ste mali aj napriek tomu otázky k materiálu konkrétneho výrobku, bez obáv nás kontaktujte.