Vibrátory na klitoris

Erotická stimulácia klitorisu môže prinášať neuveriteľne hlboký orgazmus - nečakaný zážitok, ktorého môže žena dosiahnuť pomocou pomôcok určených na dráždenie klitorisu.

Čítať viac
Cena a dostupnosť

Erotogénna zóna
ďalšie (2)Napájanie

Výrobca

Pohlavie

Barva
Zobrazené 1–21 z 90
Odpovědi na časté dotazy

Je pre nás dôležité, aby ste sa cítili pri objednaní a to vrátane platenia komfortne. Preto sú na Eros.sk k dispozícii rôzne možnosti platieb. Všetko o nich sa dozviete na stránke venovanej spôsobom platby.

Reklamáciu možno vykonať veľmi ľahko. Chybný výrobok starostlivo zabaľte a pošlite nám ho späť. Pribalte reklamačný protokol s popisom závady. Všetko potrebné nájdete na stránke Informácie o reklamácii na Eros.sk.

Na vrátenie nepoužitého tovaru nie je na Eros.sk nič zložitého. Nepoužitý tovar starostlivo zabaľte a pošlite nám ho späť. Viac o možnosti vrátenia tovaru sa dozviete na stránke o pravidlách pre vrátenie tovaru.

Pri každom produkte je buď priamo odporúčaný konkrétny lubrikant, alebo je v popise uvedené, aký typ lubrikantu možno s danou pomôckou používať. Ak si ani tak neviete rady, kontaktujte nás. Všeobecne platí, že erotické pomôcky vyrobené zo silikónu nesmú prísť do styku so silikónovým gélom. Možno ich používať len s gélom na vodnej báze, prípadne so špeciálnym lubrikantom značky BOOM.

Skontrolujte, či je správne pripojená nabíjačka. Ak si nie ste istý, bez obáv nás kontaktujte.