Klasické vibrátory

Kupujete svoj prvý vibrátor alebo vám ich prešli spálňu už desiatky? Ani v jednom prípade nepodceňujte klasiku! Máme na mysli predovšetkým tvar a vzhľad klasických vibrátorov. V kategórii Klasické vibrátory teda očakávajte predovšetkým jednoduché tvary - avšak - v mnohých rôznych prevedeniach. Veselé farebné vibrátory, luxusné, dobíjacie aj klasické vibrátory na batérie. Výber klasických vibrátorov je dostatočne široký pre všetkých, či už vyberáte spoločníka pre seba alebo ako darček. Vašej pozornosti odporúčame napr. Warm Elegnace alebo The Princess od značky BOOM, či Erik od Basic X.

Čítať viac
Cena a dostupnosť

Erotogénna zónaNapájanie

Výrobca
ďalšie (17)

Barva
Zobrazené 1–21 z 65

Je na vás klasika veľmi veľká nuda? Chcete vyskúšať, alebo už viete, že na vás funguje nejaká konkrétna stimulácia? Vydajte sa na prieskum vibrátorov na klitoris alebo na bod G. Pokiaľ chcete mať istotu orgazmu, vrhnite sa bez rozmýšľania do kategórie podtlakových stimulátorov klitorisu. Chcete sa v tom trochu viac vyznať? Potom si prečítajte nášho radcu s výberom toho správneho vibrátora.

Hľadáte inšpiráciu, ako vyhnať nudu zo spálne?

Inšpirujte sa 10 tipmi na zlepšenie sexuálneho života párov, alebo si prejdite kategóriu erotických pomôcok pre páry.

Odpovědi na časté dotazy

Áno. Diskrétnosť je pre nás tá najväčšia hodnota, ktorú vyznávame. Môžete byť bez obáv. Nikto na balíčku nespozná, odkiaľ bol odoslaný. Nájdete tam iba anonymného odosielateľa (Virtshop CZ s.r.o.). Sami sa môžete pozrieť, ako pre vás balíčky balíme, a ako balík naozaj vyzerá.

Zjistěte všechno důležité o diskrétnosti nákupu na Eros.sk.

Iste. Myslíme aj na zákazníkov, ktorí nechcú riskovať, či sa trafia do vkusu obdarovaného a radšej kúpia darčekový poukaz. Prejdite si ponuku našich darčekových poukazov.

Na tejto stránke se dozviete, ako darčekový poukaz kúpiť.

Platbu pomocou PayPal aktuálne neumožňujeme. Môžete však u nás zaplatiť inými online platobnými metódami - ako je platba kartou online, alebo okamžitý online bankový prevod či Twisto. Ako možno na Eros.sk zaplatiť, nájdete na stránke Platby.

Je pre nás dôležité, aby ste sa cítili pri objednaní a to vrátane platenia komfortne. Preto sú na Eros.sk k dispozícii rôzne možnosti platieb. Všetko o nich sa dozviete na stránke venovanej spôsobom platby.