Tipy na vianočné darčeky pre mužov

Dámy, doprajte svojim partnerom spestrenie sexu či masturbácie. Alebo sebe viac vzrušenia vďaka návleku na penis alebo vibračnému erekčnému krúžku, ktorý premení partnerov penis na živý vibrátor. Na spestrenie spoločného sexuálneho života nie je nikdy neskoro a práve Vianoce, kedy trávime viac času spolu, môžem byť správnym momentom…
A prečo nevyužiť napr. pomôcky pre nežné SM hry, ako sú opasky na oči, putá alebo plácačky. Spoločne si môžete užiť napr. aj darčekovú erotickú sadu Seven Days, ktorá prinesie potešenie každý deň. Tak neváhajte dámy a prekvapte na Vianoce svojho partnera.

Cena a dostupnosť
Zobrazené 1–21 z 71

Nevybrali ste pre partnera žiadny darček? Potrebujete väčší výber?

Pokiaľ vám nevyhovuje náš výber erotických pomôcok ako tipov na vianočný darček pre mužov, prejdite si priamo kategóriu so všetkými erotickými pomôckami pre mužov. Najobľúbenejšími kategóriami sú nevibračné vagíny, erekčné krúžky, pomôcky na masáž prostaty, či pásy cudnosti (klietky na penis). Nájdete tu aj radcu s výberom, napr. masturbátora, alebo erekčného krúžku.

Možno by vás mohol inšpirovať náš bestseller, ktorý poteší vás oboch - sada Seven Days od BOOM.

Znie vám napokon dobre myšlienka zaobstarať niečo pre oboch? Mrknite sa do kategórie plnej vzrušujúcich erotických pomôcok pre páry. Môžete sa inšpirovať aj v našom radcovi ako zlepšiť spoločný sexuálny život.
Veríme, že si vyberiete.