Multifunkčné vibrátory

Máte radi, keď toho akýkoľvek prístroj vie viac naraz? Skrátka preferujete 2 a viac v 1? Máme pre vás výber multifunkčných vibrátorov, ktoré vás nadchnú! Kombinácia stimulácií viacerých erotogénnych zón, podtlakové vlny a vibrácie v jednom vibrátore alebo hračky, ktoré vás obšťastnia viacerými typmi pohybov. To všetko už dnes výrobcovia vibrátorov vedia. Vrhnite sa do výberu. Veríme, že si vyberiete. My sme pre vás multifunkčné vibrátory vyberali starostlivo.

Cena a dostupnosť

Erotogénna zóna
ďalšie (2)


Výrobca
ďalšie (19)


Napájanie

Barva
Zobrazené 1–21 z 88
Odpovědi na časté dotazy

Je pre nás dôležité, aby ste sa cítili pri objednaní a to vrátane platenia komfortne. Preto sú na Eros.sk k dispozícii rôzne možnosti platieb. Všetko o nich sa dozviete na stránke venovanej spôsobom platby.

Na vrátenie nepoužitého tovaru nie je na Eros.sk nič zložitého. Nepoužitý tovar starostlivo zabaľte a pošlite nám ho späť. Viac o možnosti vrátenia tovaru sa dozviete na stránke o pravidlách pre vrátenie tovaru.

Nie je to nutné. Nakúpiť môžete aj bez registrácie. Avšak bez registrácie sa pripravujete napríklad o históriu svojich objednávok, ...

Áno, samozrejme. Môžete buď elektronicky odstúpiť od zmluvy, alebo nám zavolať na 800 100 629 a my s vami po telefóne objednávku stornujeme.

Iba tie najnutnejšie pre vybavenie objednávky. Teda mená a priezviská a buď telefón, alebo e-mail. Ak chcete zaslať e-mailom potvrdenie objednávky, faktúru a návod, bude lepšie, keď zadáte i vašu e-mailovú adresu. Ak budeme zasielať na výdajné miesto Zásielkovňa, nepotrebujeme ani vašu adresu bydliska. Vaše osobné údaje chráníme akooko v hlave. Viac na stránke o ochrane osobných údajov.