Obojstranné dildá, dvojité

Milujete vaginálnu aj análnu stimuláciu a najlepšie oboje zároveň? Potom je double dildo tou najlepšou voľbou. Double dildá (alebo chcete-i obojstranná dildá) skrývajú zaujímavé a vzrušujúce možnosti uplatnenia pri erotických hrách a uspokojí vás na maximum.
Vyvrcholenie pri vaginálnom i análnom naplnenie zároveň vás vystrelí do nebeských výšok. Chcete sa inšpirovať? Čítajte ďalej ...

Čítať viac
Cena a dostupnosť

Vlastnosť


Výrobca
ďalšie (6)

Barva
Zobrazené 1–20 z 20

Odpovědi na časté dotazy

Na vrátenie nepoužitého tovaru nie je na Eros.sk nič zložitého. Nepoužitý tovar starostlivo zabaľte a pošlite nám ho späť. Viac o možnosti vrátenia tovaru sa dozviete na stránke o pravidlách pre vrátenie tovaru.

Je pre nás dôležité, aby ste sa cítili pri objednaní a to vrátane platenia komfortne. Preto sú na Eros.sk k dispozícii rôzne možnosti platieb. Všetko o nich sa dozviete na stránke venovanej spôsobom platby.

Reklamáciu možno vykonať veľmi ľahko. Chybný výrobok starostlivo zabaľte a pošlite nám ho späť. Pribalte reklamačný protokol s popisom závady. Všetko potrebné nájdete na stránke Informácie o reklamácii na Eros.sk.

Áno. Diskrétnosť je pre nás tá najväčšia hodnota, ktorú vyznávame. Môžete byť bez obáv. Nikto na balíčku nespozná, odkiaľ bol odoslaný. Nájdete tam iba anonymného odosielateľa (Virtshop CZ s.r.o.). Sami sa môžete pozrieť, ako pre vás balíčky balíme, a ako balík naozaj vyzerá.

Zjistěte všechno důležité o diskrétnosti nákupu na Eros.sk.