Nafukovací penis, análny kolík

Nafukovací penis alebo análny kolík patrí medzi obľúbené pomôcky. Veľký výber atraktívnych pomôcok na vaginálne a análne rozťahovanie vám umožní prežiť sex presne podľa vašich predstáv.

Čítať viac
Cena a dostupnosť

Materiál


Napájanie


Barva
Zobrazené 1–9 z 9
Odpovědi na časté dotazy

Je pre nás dôležité, aby ste sa cítili pri objednaní a to vrátane platenia komfortne. Preto sú na Eros.sk k dispozícii rôzne možnosti platieb. Všetko o nich sa dozviete na stránke venovanej spôsobom platby.

Reklamáciu možno vykonať veľmi ľahko. Chybný výrobok starostlivo zabaľte a pošlite nám ho späť. Pribalte reklamačný protokol s popisom závady. Všetko potrebné nájdete na stránke Informácie o reklamácii na Eros.sk.

Na vrátenie nepoužitého tovaru nie je na Eros.sk nič zložitého. Nepoužitý tovar starostlivo zabaľte a pošlite nám ho späť. Viac o možnosti vrátenia tovaru sa dozviete na stránke o pravidlách pre vrátenie tovaru.

Áno. Diskrétnosť je pre nás tá najväčšia hodnota, ktorú vyznávame. Môžete byť bez obáv. Nikto na balíčku nespozná, odkiaľ bol odoslaný. Nájdete tam iba anonymného odosielateľa (Virtshop CZ s.r.o.). Sami sa môžete pozrieť, ako pre vás balíčky balíme, a ako balík naozaj vyzerá.

Zjistěte všechno důležité o diskrétnosti nákupu na Eros.sk.

Rôzne pomôcky sú vyrobené z rôznych materiálov. U nás na Eros.sk však máte istotu, že všetky materiály sú 100% zdravotne nezávadné.

Pri každom produkte nájdete informácie, z akého materiálu je vyrobený a tiež opis tohto materiálu. Ak by ste mali aj napriek tomu otázky k materiálu konkrétneho výrobku, bez obáv nás kontaktujte.