Análne dildá

Ste vyznávači análneho sexu? Menšie análne vibrátory už vám nestačí? Vyskúšajte análne dilda. V ponuke sú rôzne tvary, farby, typy i materiály. Veríme, že si z nich vyberiete a budete nadšení. U análnych dild sa už toľko nehrá na úzku špičku pre jednoduché vniknutie (ako napr. pri análnych kolíkov), pretože sú určené pre skúsených užívateľov. Aj tu ale platí "bezpečnosť predovšetkým" a je potrebné dbať na prítomnosť bezpečnostnej zarážky.

Čítať viac
Cena a dostupnosťVýrobca

Barva
Zobrazené 1–21 z 42
Odpovědi na časté dotazy

Je pre nás dôležité, aby ste sa cítili pri objednaní a to vrátane platenia komfortne. Preto sú na Eros.sk k dispozícii rôzne možnosti platieb. Všetko o nich sa dozviete na stránke venovanej spôsobom platby.

Na vrátenie nepoužitého tovaru nie je na Eros.sk nič zložitého. Nepoužitý tovar starostlivo zabaľte a pošlite nám ho späť. Viac o možnosti vrátenia tovaru sa dozviete na stránke o pravidlách pre vrátenie tovaru.

Reklamáciu možno vykonať veľmi ľahko. Chybný výrobok starostlivo zabaľte a pošlite nám ho späť. Pribalte reklamačný protokol s popisom závady. Všetko potrebné nájdete na stránke Informácie o reklamácii na Eros.sk.

Áno. Diskrétnosť je pre nás tá najväčšia hodnota, ktorú vyznávame. Môžete byť bez obáv. Nikto na balíčku nespozná, odkiaľ bol odoslaný. Nájdete tam iba anonymného odosielateľa (Virtshop CZ s.r.o.). Sami sa môžete pozrieť, ako pre vás balíčky balíme, a ako balík naozaj vyzerá.

Zjistěte všechno důležité o diskrétnosti nákupu na Eros.sk.

Iste. Myslíme aj na zákazníkov, ktorí nechcú riskovať, či sa trafia do vkusu obdarovaného a radšej kúpia darčekový poukaz. Prejdite si ponuku našich darčekových poukazov.

Na tejto stránke se dozviete, ako darčekový poukaz kúpiť.