Erekčné krúžky nevibračné

Ste na klasiku a vibrácie vám nič nehovoria? Chcete erekčný krúžok len vyskúšať? Potom sú tie nevibráčné pre vás to pravé. Nevibráčný erekčný krúžok môže byť len jednoduchý krúžok, ale aj s výstupkami, vrátane tých stimulujúcich klitoris, dvojité krúžky aj tzv. erekčné nastaviteľné slučky.

Čítať viac
Cena a dostupnosť


Vlastnosť

Erotogénna zóna

Výrobca
ďalšie (14)

Barva
Zobrazené 1–21 z 53

Odpovědi na časté dotazy

Je pre nás dôležité, aby ste sa cítili pri objednaní a to vrátane platenia komfortne. Preto sú na Eros.sk k dispozícii rôzne možnosti platieb. Všetko o nich sa dozviete na stránke venovanej spôsobom platby.

Reklamáciu možno vykonať veľmi ľahko. Chybný výrobok starostlivo zabaľte a pošlite nám ho späť. Pribalte reklamačný protokol s popisom závady. Všetko potrebné nájdete na stránke Informácie o reklamácii na Eros.sk.

Na vrátenie nepoužitého tovaru nie je na Eros.sk nič zložitého. Nepoužitý tovar starostlivo zabaľte a pošlite nám ho späť. Viac o možnosti vrátenia tovaru sa dozviete na stránke o pravidlách pre vrátenie tovaru.

Iba tie najnutnejšie pre vybavenie objednávky. Teda mená a priezviská a buď telefón, alebo e-mail. Ak chcete zaslať e-mailom potvrdenie objednávky, faktúru a návod, bude lepšie, keď zadáte i vašu e-mailovú adresu. Ak budeme zasielať na výdajné miesto Zásielkovňa, nepotrebujeme ani vašu adresu bydliska. Vaše osobné údaje chráníme akooko v hlave. Viac na stránke o ochrane osobných údajov.

Pri každom produkte je buď priamo odporúčaný konkrétny lubrikant, alebo je v popise uvedené, aký typ lubrikantu možno s danou pomôckou používať. Ak si ani tak neviete rady, kontaktujte nás. Všeobecne platí, že erotické pomôcky vyrobené zo silikónu nesmú prísť do styku so silikónovým gélom. Možno ich používať len s gélom na vodnej báze, prípadne so špeciálnym lubrikantom značky BOOM.

V priebehu objednania stačí zadať v kroku "Dodacie údaje", že je adresa doručenia iná, než platobná adresa a zadať ju. Dopravca automaticky doručí zásielku na vami zvolenú adresu. Ak by ste si nevedeli rady, kontaktujte nás.