Nafukovacie análne kolíky

Milujete ten slastný pocit naplnenia? Chcete byť pánom situácie a užiť si to na maximum? Nafukovací análny kolíky vám to umožní. Nastavte si veľkosť kolíka vďaka funkcii nafukovania presne ako vám to bude vyhovovať. Máme pre vás novinku z dielne Basic X aj osvedčené kúsky ako je nafukovací análny balónik alebo vibračné nafukovacie dildo Červený balón.

Čítať viac
Cena a dostupnosť

Materiál


Napájanie


Barva
Zobrazené 1–9 z 9
Odpovědi na časté dotazy

Áno. Diskrétnosť je pre nás tá najväčšia hodnota, ktorú vyznávame. Môžete byť bez obáv. Nikto na balíčku nespozná, odkiaľ bol odoslaný. Nájdete tam iba anonymného odosielateľa (Virtshop CZ s.r.o.). Sami sa môžete pozrieť, ako pre vás balíčky balíme, a ako balík naozaj vyzerá.

Zjistěte všechno důležité o diskrétnosti nákupu na Eros.sk.

Je pre nás dôležité, aby ste sa cítili pri objednaní a to vrátane platenia komfortne. Preto sú na Eros.sk k dispozícii rôzne možnosti platieb. Všetko o nich sa dozviete na stránke venovanej spôsobom platby.

Pri každom produkte je buď priamo odporúčaný konkrétny lubrikant, alebo je v popise uvedené, aký typ lubrikantu možno s danou pomôckou používať. Ak si ani tak neviete rady, kontaktujte nás. Všeobecne platí, že erotické pomôcky vyrobené zo silikónu nesmú prísť do styku so silikónovým gélom. Možno ich používať len s gélom na vodnej báze, prípadne so špeciálnym lubrikantom značky BOOM.