+420 495532839

Košík
E-mail:
Heslo:
Nová registrácia.  Zabudli ste heslo? 

BOOM HIBALL - inteligentný systém na posilňovanie svalov panvového dna - HIT 2016

Jedinečný elektronický systém na posilňovanie svalov panvového dna. Dostávate okamžitú spätnú väzbu.

Naša cena: 120,42 EUR

ks
ZDARMA Lubrikačný gél SexGel 100 ml - NEUTRAL v hodnote 7 EUR

Objednávací kód: BOM00035
Značka: BOOM

Viac ako 5 ks skladom v našom centrálnom sklade
  Kedy tovar dostanem?

 
Zboží je na našem centrálním skladě. Objednávku přijatou v pracovní dny do 12:00 hod. expedujeme tentýž pracovní den, pozdější objednávky následující pracovní den.
 • Popis výrobku
 • Príslušenstvo
 • Najpredávanejšie s
 • Diskusia

Popis výrobku BOOM HIBALL - inteligentný systém na posilňovanie svalov panvového dna - HIT 2016

Prijmite HiBall do svojho každodenného života!
Už nepotrebujete rehabilitačného pracovníka, aby Vás naučil správne vykonávať Kegelove cviky. Už nepotrebujete iné prístroje, ktoré Vám pri cvičení poskytnú spätnú väzbu. Potrebujete len HiBall.


Čo je HiBall?
HiBall je vodotesná pomôcka na cvičenie Kegelových cvikov, ktorá bola navrhnutá na obnovenie napätia v panvových svaloch, posilnenie ich pevnosti a zlepšenie ich ovládania. Môže, ale nemusí, byť ovládaná smartfónom.


HiBall používa trojrozmernú technológiu pre meranie záťaže svalov panvového dna pri cvičení Kegelových cvikov. HiBall aplikácia pre inteligentné mobilné telefóny (dostupná pre iOS a Android) analyzuje štyri aspekty Vášho cvičenia: intenzitu, silu, výdrž a opakovanie.

HiBall je výrobok, ktorý bol jedinečne a vedecky navrhnutý na to, aby obnovil pevnosť, silu a kontrolu svalov panvového dna. Riadi sa princípmi Kegelových cvikov a ako prvý výrobok tohto druhu na svete využíva trojrozmernú technológiu testujúcu a zaznamenávajúcu záťaž panvových svalov.


HiBall vznikol pod vedením pána Degang Lin, člena čínskej sexuologickej spoločnosti. Medzi členmi tímu, ktorí sa na vývoji HiBall podieľali, patrili IT odborníci, priemyselní návrhári, pôrodníci, gynekológovia, vedeckí a výskumní pracovníci. Vo vývojovom tíme boli nielen skúsení pracovníci pracujúci na plný úväzok, ale aj mnoho pracovníkov na čiastočný úväzok, ktorí prispeli k prevereniu HiBall a k jeho následným zmenám, pretože výskum HiBall trval 12 mesiacov a za túto dobu bol výrobok neustále vylepšovaný. Dokonalosti dosiahol v septembri 2015, kedy sa objavil na trhu.


Svaly panvového dna sú pre ženu veľmi dôležité. Hoci sa v každodennom živote prakticky nepoužívajú, v niektorých fázach života sú veľmi namáhané a ich ochabnutie môže každú ženu stretnúť kedykoľvek. Faktom je, že sa svaly panvového dna neposilnia počas bežnej športové aktivity.


Pôvodne boli tzv. Kegelove cviky zamerané na tehotné ženy a ženy po pôrode. Ale nech sa ťažkosti dostavia po pôrode dieťaťa, vplyvom pribúdajúceho veku alebo vinou zlého držania tela, po úraze či operácii, kvôli nadváhe alebo stresu - podľa tímu autorov HiBall je teraz posilnenie intímnych partií veľmi jednoduché.


Cvičenie s HiBall je teda vhodné nielen pre ženy po pôrode k zlepšeniu kondície panvových svalov, ale pomôže tiež zlepšiť držanie tela, zníži bolestivosť chrbta, zníži alebo úplne vyrieši problémy s inkontinenciou, ovplyvní správne uloženie a postavenie orgánov malej panvy a zlepší sexuálne prežitky.


Sťahovať svaly panvovom dne môžete v priebehu celého dňa. Ale kto by na niečo také celý deň myslel? Tiež nepatríte medzi tie, ktoré sa donútia pravidelne a intenzívne cvičiť? Chýba Vám trpezlivosť a usilovnosť? A keď už cvičíte, máte istotu, že cvičíte správne? Odpoveďou na tieto otázky je HiBall.


Pri cvičení Kegelových cvikov môžete totiž zapojiť nesprávne svaly (stehenné alebo sedacie namiesto svalov panvového dna). Cviky tak budú vykonávané nesprávne a výsledok, ktorý chcete dosiahnuť, bude v nedohľadne. HiBall preto nie je len výrobok na prosté cvičenia Kegelových cvikov. HiBall využíva tiež aplikáciu pre inteligentné mobilné telefóny, ktorá je k dispozícii pre iOS a Android. Cvičenie pomocou tejto aplikácie je unikátne tým, že aplikácia dokáže analyzovať rovno štyri priestorové údaje cvičenia (silu stisku, intenzitu, výdrž a opakovanie). Inteligentná aplikácia vedie používateľky na vykonávanie Kegelových cvičení efektívnejšie a účinnejšie. Inteligentná aplikácie novátorským a interaktívnym spôsobom spôsobila, že je tréning Kegelových cvikov zábavný. A užívateľky iste potvrdia, že pridanou hodnotou cvičenia je to, že im prináša uspokojenie. Na viac sú maximálne výsledky dosiahnuté v kratšom čase.

Ako je to možné?
Je to tým, že Vám HiBall umožní:
1. okamžitú spätnú väzbu
Keď stlačíte svaly okolo HiBall, dostanete okamžitú spätnú väzbu na to, ako dobre ste cvik vykonala. V režime off-line bude HiBall vibrovať silnejšie, ak ho silnejšie stlačíte. Ak pripojíte HiBall k šikovnému telefónu, uvidíte v aplikácii online merač tlaku, štatistiky vašich cvičenia a mnoho ďalšieho.

2. chytré vykonávaní cvikov
Pri vykonávaní Kegelových cvikov senzory tlaku zbierajú dáta a odovzdávajú ich cez Bluetooth do aplikácie v mobilnom telefóne. Aplikácia vypočítava silu, intenzitu, výdrž a opakovanie cvikov a sleduje vaše zlepšovanie v priebehu času.

3. ovládanie a kontrolu vašich svalov pri cvičení
S tradičnými Kegelovými cvikmi sa síce zameriavate na posilňovanie svalov, ale s HiBall budete tiež viac rozvíjať presnú kontrolu svalov panvového dna. Keď pri cvičení použijete inú silu a rytmus, aplikácia Vám dá spätnú väzbu detailnými výsledky výkonnosti a vy tak budete trénovať svoje panvové nervy k presnému ovládanie vašich panvových svalov.

4. byť pre cvičenie motivovaná

 • Pri cvičení sa dostaví aj potešujúca  odmena; Vibrácie na konci každej kontrakcie Vás odmenia potešením založeným na vašom výkone. Cvičenie sa Vám bude páčiť a užijete si ho.
 • Presný senzor tlaku; Senzor zaznamená dokonca aj len 1% zlepšenie. Cvičenie Vám tak dáva pocit pokroku aj pri dosiahnutí malého zlepšenia.
 • Cvičenie je rýchle a jednoduché; Všetko, čo potrebujete, je 10 minút každý deň. Použitie aplikácie je tak jednoduché, ako hranie hry na mobilnom telefóne.
 • Výsledky Vášho cvičenia môžete porovnať s ostatnými užívateľkami;
  Vaše dosiahnuté výsledky sú v mobilnej aplikácii umiestnené v rebríčku výsledkov používateliek na celom svete a to Vás môže viac motivovať. Vám to dáva spätnú väzbu, v akej kondícii sú Vaše panvové svaly v porovnaní s ostatným. Môžete si lepšie klásť svoje ciele.

Cvičenie týchto cvikov je skvelé nielen pre zdravie, ale každý by si mali uvedomiť, že touto metódou môžu zlepšiť svoj sexuálny život. Preto aj keď boli Kegelove cviky pôvodne určené ženám, nie sú o ne ochudobnení ani muži, čím dosahujú mnohých zaujímavých výsledkov. Muži sa však musia uspokojiť s tradičným cvičením, pretože HiBall je výrobok špeciálne len pre ženy.


Overenie zdravotnej nezávadnosti Štátnym zdravotným ústavom
Na žiadosť výrobcu bol výrobok testovaný Štátnym zdravotným ústavom a bol na neho spracovaný odborný posudok k zdravotnej nezávadnosti.
Predmetom posúdenia bolo stanovenie možných nežiaducich biologických účinkov materiálu pri styku s pokožkou. Na základe predloženej dokumentácie, chemického vyšetrenia a stanovenie cytotoxicity bol stanovený záver, že výrobok je bezpečný pre ľudské zdravie pri styku s pokožkou a nie je toxický pre bunky tkanivovej kultúry.
Odborný posudok k zdravotnej nezávadnosti výrobku vydal Štátny zdravotný ústav pod číslom protokolu CTZB 187-1774 / 16-158.


Rozmery: priemer prvej guličky 3 cm, druhá má 3,3 cm, dĺžka guličiek 7,5 cm + ohybná silikónová anténa dĺžka 13 cm, priemer 0,5 cm

O tomto produkte napísali recenziu:
Erotické pomůcky.cz
http://www.eroticke-pomucky.cz/boom-hiball-inteligentni-pomucka-pro-kegelovy-cviky-a519.htm

Prima žena.cz
http://www.primazena.cz/zdravi-a-krasa/zdravi/clanek/revolucni-vyrobek-hiball/Materiál výrobku

Materiál: Čistý silikón

Čistý silikón má veľmi tesnú molekulárnu štruktúru, vďaka ktorej odpudzuje vodu, nečistoty a baktérie.  Je úžasne elastický, neporézny a hladký. Silikón môžete máčať vo vriacej vode a zaistiť tak perfektnú sterilitu. Je bez zmäkčovadiel (ftalátov), je hypoalergénny, vyznačuje sa perfektnou farebnou a tvarovou stálosťou, dobre sa čistí. Perfektne prijíma teplotu okolia a dlho si ju potom udrží. Nič lepšieho na výrobu erotických pomôcok v túto chvíľu ľudstvo nepozná. V neposlednom rade je šetrný k životnému prostrediu (ECO- friendly). To všetko z neho však zároveň robí najdrahší materiál na výrobu erotických pomôcok.

Dôležité: silikón nesmie prísť do kontaktu s iným silikónovým výrobkom, hlavne silikónovými lubrikantmi! Výsledkom je nenávratné poškodenie štruktúry povrchu výrobku.

Údržba: Silikón môže byť plne dezinfikovaný varom, tak že po dobu až 3 minút - neelektrické časti ponorte do vriacej vody.
Lubrikant: iba na báze vody
 

Príslušenstvo k výrobku BOOM HIBALL - vibrační kuličky na dálkové ovládání mobilem - HIT 2018

4 výrobky
 
BOOM SexGel lubrikační gel 100 ml - neutral BOOM SexGel lubrikační gel 100 ml - neutral 8 EUR
 
Joydivision Bioglide Neutral Lubrikační gel 40 ml Joydivision Bioglide Neutral Lubrikační gel 40 ml 3 EUR
 
Just Glide Toy lubrikační gel 50 ml Just Glide Toy lubrikační gel 50 ml 4 EUR
 
 
JO H2O Original Lubrikační gel 60 ml JO H2O Original Lubrikační gel 60 ml 9 EUR
 
 

Najpredávanejšie s výrobkom BOOM HIBALL - vibrační kuličky na dálkové ovládání mobilem - HIT 2018

6 výrobků
 
BOOM Paula Wild masturbátor BOOM Paula Wild masturbátor 22 EUR
 
Lubrikačný gél SexGel 100 ml - NEUTRAL Lubrikačný gél SexGel  100 ml - NEUTRAL 8 EUR
 
BOOM Warmer - ohrievač umelej vagíny typu Fleshlight, TENGA BOOM Warmer - ohrievač umelej vagíny typu Fleshlight, TENGA 12 EUR
 
 
BOOM V-Ring Deluxe vibračný krúžok BOOM V-Ring Deluxe vibračný krúžok 10 EUR
 
BOOM Delight vibrátor BOOM Delight vibrátor 40 EUR
 
BOOM Probe análne korále - vibrátor BOOM Probe análne korále - vibrátor 29 EUR
 
 
 

Diskusia k výrobku BOOM HIBALL - vibrační kuličky na dálkové ovládání mobilem - HIT 2018

9 příspěvků
 
Skvělá pomůcka i hračka Veronika 18.1.2018 8:03:01
 
Dostupnost Jana 9.1.2018 15:37:00
 
 
RE: Dostupnost Zákaznická podpora 10.1.2018 15:22:30
 
Hi Ball Sára 21.11.2016 19:10:14
 
 
RE: Hi Ball Zákaznická podpora Sexshop.cz 23.11.2016 12:15:54
 
Nesparuje se s app Markéta 12.8.2016 19:19:30
 
 
RE: Nesparuje se s app Zákaznická podpora Sexshop.cz 15.8.2016 11:40:40
 
rozměry Hiball Dana 10.8.2016 9:50:27
 
 
RE: rozměry Hiball Zákaznická podpora Sexshop.cz 10.8.2016 21:46:15
 
 
Zobrazit vše Zobrazit vybrané Pridať príspevok
 


 

Zavolajte nám
 

+420 495532839
 
8:00 - 19:00
 

Akčné ponuky
na váš email

 
Odoberajte náš newsletter a odo dneška vám už neunikne žiadna zľava, akcia alebo darčeky k nákupu.
Editácia, odhlásenie
Náš newsletter

Absolútna
diskrétnosť

Pozrite sa, čo všetko robíme preto, aby vaše intímne nákupy zostali v úplnom bezpečí.
Viac ...
 
Sexshop.cz
na Facebooku
Altus Vario
 
 
© 1998-2018 VIRTSHOP CZ, s.r.o.
Všetky práva vyhradené
Webdesign - Neofema s.r.o.