We-Vibe

Eroticke pomocky We-vibeDo sekce erotických pomůcek We-Vibe jsme pro vás vybrali nejoblíbenější kousky. Jsou určeny především pro ženy a páry. Tedy vibrátory pro ženy včetně podtlakových stimulátorů klitorisu ROMP a vibrátory párové. Zde musíme zmínit We-Vibe Chorus v TOP kvalitě a technologickém provedení umožňující úžasné párové hrátky. Pokud jste plánovali spíše nižší investici do zpestření svého sexuálního života, můžete se podívat např. do nabídky oblíbené české značky BOOM. Najdete tam hračky, které vám poskytnou spoustu potěšení za rozumné peníze. Je jen na vás, kam se vydáte.

Cena a dostupnosť
Zobrazené 1–18 z 18
Odpovědi na časté dotazy

Pripravte si, prosím, číslo objednávky. Urýchlite tým vybavenie svojej požiadavky. S dôverou sa na nás obráťte. Na telefónnom čísle 800 100 629 alebo na e-maile obchod@eros.sk sme pripravení vám pomôcť. Spoločne prídeme na to, čo sa stalo a dáme všetko do poriadku.

Je pre nás dôležité, aby ste sa cítili pri objednaní a to vrátane platenia komfortne. Preto sú na Eros.sk k dispozícii rôzne možnosti platieb. Všetko o nich sa dozviete na stránke venovanej spôsobom platby.

Reklamáciu možno vykonať veľmi ľahko. Chybný výrobok starostlivo zabaľte a pošlite nám ho späť. Pribalte reklamačný protokol s popisom závady. Všetko potrebné nájdete na stránke Informácie o reklamácii na Eros.sk.

Na vrátenie nepoužitého tovaru nie je na Eros.sk nič zložitého. Nepoužitý tovar starostlivo zabaľte a pošlite nám ho späť. Viac o možnosti vrátenia tovaru sa dozviete na stránke o pravidlách pre vrátenie tovaru.

Áno. Diskrétnosť je pre nás tá najväčšia hodnota, ktorú vyznávame. Môžete byť bez obáv. Nikto na balíčku nespozná, odkiaľ bol odoslaný. Nájdete tam iba anonymného odosielateľa (Virtshop CZ s.r.o.). Sami sa môžete pozrieť, ako pre vás balíčky balíme, a ako balík naozaj vyzerá.

Zjistěte všechno důležité o diskrétnosti nákupu na Eros.sk.