10 TIPOV PRE ZLEPŠENIE SEXUÁLNEHO ŽIVOTA PÁROV

Predstavy o tom, že sa s pomôckami hrajú iba jednotlivci postupne miznú a do popredia sa tak čím ďalej tým viac dostávajú hračky, ktoré vylepšujú sexuálne životy párov. Tieto pomôcky potešia oboch z dvojice, a to nielen vďaka svojej širokej ponuke, ale už vďaka samotnému vyberaniu, ktoré môže byť naozaj pestré. V nasledujúcich odsekoch sme si pre vás pripravili niekoľko tipov, ktoré vás môžu naviesť správnym smerom pri výbere hračiek pre spestrenie partnerského spolužitia.

1. DAJTE A BUDE VÁM DANÉ

Párový vibrátor BOOM HELENPáni, rozdali by ste sa pre svoju polovičku a zbožňujete chvíle kedy dosiahne orgazmus? Páči sa vám, keď je vaša milovaná na vrchole slasti a dostáva vás to do varu? Zaveďte jej do vagíny nielen svoj penis, ale aj párový vibrátor BOOM Helen s diálkovým ovládaním, ktorý jej tam bude príjemne vibrovať, zatiaľ čo si spolu budete bez zábran užívať. Druhý koniec párového vibrátora sa postará o partnerkin klitoris a my vám zaručujeme, že ju táto kombinácia privedie do stavov, o ktorých sa vám doteraz ani nesnívalo.

2. VYMĚŇTE SI ROLE

 Strap-on-me Dildo SZvýšenie dôvery a vzájomného porozumenia páru - to sú základné predpoklady výmeny rolí v sexuálnom živote. Strap - on dildo bez postroja ponúka vzrušujúcu možnosť takejto výmeny, kedy si kratšiu časť dilda žena zavedie do vagíny a dlhšou časťou následne uspokojuje svojho partnera. Žena vďaka zovretiu stehien pre udržanie dilda zároveň stimuluje svoj bod G, čím zažívajú obaja partneri úplne nový druh sexuálneho dobrodružstva.

3. PREŽÍVAJTE VŠETKÝMI ZMYSLAMI

 BASIC X Deväťstupňová BDSM sada čierno-červená Chcete vyskúšať prehĺbené vnímania všetkými zmyslami ako súčasť milostných chvíľok s vaším partnerom? Oživte vašu bežnú predohru tým, že zaviažete vašej polovičke oči. Zmyslové vnímanie bičíka prechádzajúceho po jeho tele sa tak stane ešte citlivejším a vy si môžete vychutnávať intenzívny pohyb po každom jednotlivom kúsku vzrušeného tela vašej polovičky.

4. ZAŽEŇTE STRES

 BOOM Twinhead masážna hlavica 2v1Uvoľnené telo a pozitívny stav mysle razantne zvyšujú vaše šance na lepší sex. Uvoľnenie napätia použitím masážnej hlavice už môžete využiť pri senzuálnej masáži boľavých svalov. U ženy sa potom môžete presunúť ešte k jej erotogénnym zónam a nechať na ne vibrácie pôsobiť. Napätie zmizne stlačením tlačidla a dostavia sa veľmi, veľmi príjemné pocity ...

5. SKÚSTE ELEKTRIZUJÚCU ROZKOŠ

 Mystim Electric Eric Vibrátor s elektrostimuláciou - Black Edition Väčšinu elektricky stimulačných pomôcok je možné nastaviť tak, aby ich impulzy neboli pociťované vami a vašim partnerom vo väčšej intenzite, ako chcete. Môžete tak zažívať jemné brnenie, ale aj silné masochistické praktiky - úplne podľa vašej chuti. Napríklad pri použití vibrátora Mystim si navolíte stupeň vibrácií od 1-10, a to bez prítomnosti nežiadúcich drôtov, ktoré by praktikám akurát prekážali. Hranie sa s vibrátorom, ktorý funguje na základe elektrických impulzov je úplne nevšedným zážitkom, ktorý si proste musíte vyskúšať.

6. PREDAJTE KONTROLU

Okoreňte vašu predohru tým, že s ňou začnete dlho predtým, než dorazíte k dverám spálne. Vďaka vibračnému vajíčku si s vami môže partner pohrať na diaľku a naladiť vás pomaly, ale isto na samotnú akciu. K tej potom prispeje aj diaľkový ovládač vajíčka, ktorý slúži aj samostatne ako vibrátor na klitoris. Stačí ho zapnúť a ušká sa veľmi príjemne rozkmitajú do tých správnych frekvencií ...

7. ZAMERAJTE SA NA EREKCIU

 BASIC X Tongue erekčný krúžok vibračný čierny Väčšiu výdrž pre neho, vibrácie pre ňu - to je skvelý sex pre oboch! Vibračné erekčné krúžky sú často po dizajnovej stránke uspôsobené tomu, aby kvalitatívne zlepšili pôžitok pri pohlavnom styku pre oboch v páre. Např. krúžok BOOM V-ring Deluxe má okrem funkcie uspokojenie oboch tiež úplne jednoduché ovládanie, ktorému tak nemusíte venovať takmer žiadnu pozornosť. Tá potom môže smerovať úplne iným smerom ...

8. TROCHA TAJNOSTÍ DODÁ VZRUŠENIE

 Magic Motion - Flamingo vibračné vajíčko na diaľkové ovládanie Prenechajte vášmu partnerovi kontrolu nad vlastnou rozkošou, ktorú môže ovládať hlasom, dotykom alebo pohybom prsta cez aplikáciu. Sex na verejnosti nebol nikdy jednoduchší, a to ako v páre tak aj jednotlivo. Vibračné vajíčko jednoducho spárujete s aplikáciou, zavediete do vagíny a ovládate podľa svojich potrieb alebo ho odovzdáte vášmu drahému. Ten si môže naoko "kontrolovať maily," zatiaľ čo vďaka tomu bude vo vašich nohavičkách dochádzať k búrlivým situáciám.

9. ZAHRAJTE SI HRY

 Sexperimenty Erotická stolná hra Erotické doskovky majú niečo do seba, obzvlášť ak sú okorenené sexuálnou tematikou. Napríklad hra sexperiment ponúka možnosť preniknúť od tajov nepoznaného. Vďaka hracej doske a kartám plných erotických úloh spoznáte svojho partnera z inej stránky. Okrem známych polôh, ktoré si neuškodí pripomínať a prípadne sa v nich zdokonaľovať, tu nájdete aj polohy úplne nové, o ktorých ste možno ani netušili, že existujú.

 Baci Erotický kostým Odvážna školáčka One size 10. OBLEČTE SI KOSTÝMY

Sex role playing posilňuje sexuálnu fantáziu a spestrí okamihy, ktoré sa nám môžu zdať všedné. Dnešná doba už ponúka veľké množstvo erotických kostýmov, a to ako pre dámy, tak aj pre pánov. Tí sa môžu napríklad vydávať za sexy čašníka či nemravného doktora. Dámy si môžu vyskúšať rolu slúžky, nezbednej školáčky či letušky, ktorá vynesie svojho partnera do orgazmických výšin.A jeden tip navyše ako bonus pre vás

Erotický darčekový box BOOM Seven daysNeviete, čo vybrať a najradšej by ste kúpili od každého niečo? Aj pre vás máme jeden parádny tip. Je ním úžasná sada siedmich erotických pomôcok, ktorá vám umožní vyskúšať spoločne od každého niečo. Navyše v luxusnom darčekovom balení. Môžete vyskúšať každý deň niečo iné, alebo treba prežiť jednu dlhú a vášnivú noc. To necháme na vás. My sme do sady BOOM Seven Days vybrali sedem typov najobľúbenejších erotických pomôcok a pripravili sme pre vás tento darčekový box, ktorý je ideálny napríklad ako darček na Valentína. Ako ho využijete, necháme na vašej fantázii.

Chcete si spestriť sex? Možností je veľa. Stačí sa odhodlať.Kontakt
PO - PÁ 8:00 - 16:00
Platobná metóda:

© 2024 VIRTSHOP CZ, s.r.o.
Vývoj v inspirum, internetový obchod inspishop®.