BASIC X

Na značke Basic X oceňujú zákazníci predovšetkým skvelý pomer medzi cenou a úžitkom. A to už takmer dvadsať rokov. Pokiaľ teda patríte medzi tých, ktorí do seba radi investujú, ale efektívne, potom sa určite rozhliadnite práve medzi erotickými pomôckami Basic X.
V sortimente Basic X nájdete široké spektrum typov pomôcok. Od vibrátorov, dildumelých vagín či masturbátorov, cez BDSM pomôckyerekčné krúžky až po análne pomôcky alebo návleky na penis.
Veľmi často sa dajú pomôcky Basic X kúpiť za ešte lepšie ceny v akciách a zľavách. Sledujte Basic X!

Čítať viac
Cena a dostupnosť
Zobrazené 1–21 z 379
Odpovědi na časté dotazy

Je pre nás dôležité, aby ste sa cítili pri objednaní a to vrátane platenia komfortne. Preto sú na Eros.sk k dispozícii rôzne možnosti platieb. Všetko o nich sa dozviete na stránke venovanej spôsobom platby.

Reklamáciu možno vykonať veľmi ľahko. Chybný výrobok starostlivo zabaľte a pošlite nám ho späť. Pribalte reklamačný protokol s popisom závady. Všetko potrebné nájdete na stránke Informácie o reklamácii na Eros.sk.

Na vrátenie nepoužitého tovaru nie je na Eros.sk nič zložitého. Nepoužitý tovar starostlivo zabaľte a pošlite nám ho späť. Viac o možnosti vrátenia tovaru sa dozviete na stránke o pravidlách pre vrátenie tovaru.

Iba tie najnutnejšie pre vybavenie objednávky. Teda mená a priezviská a buď telefón, alebo e-mail. Ak chcete zaslať e-mailom potvrdenie objednávky, faktúru a návod, bude lepšie, keď zadáte i vašu e-mailovú adresu. Ak budeme zasielať na výdajné miesto Zásielkovňa, nepotrebujeme ani vašu adresu bydliska. Vaše osobné údaje chráníme akooko v hlave. Viac na stránke o ochrane osobných údajov.

Áno. Diskrétnosť je pre nás tá najväčšia hodnota, ktorú vyznávame. Môžete byť bez obáv. Nikto na balíčku nespozná, odkiaľ bol odoslaný. Nájdete tam iba anonymného odosielateľa (Virtshop CZ s.r.o.). Sami sa môžete pozrieť, ako pre vás balíčky balíme, a ako balík naozaj vyzerá.

Zjistěte všechno důležité o diskrétnosti nákupu na Eros.sk.