Análne lubrikačné gély

Rozhodli ste sa preniknúť do vzrušujúceho sveta análneho sexu? Chválime vás, že sa pozeráte po análnom lubrikačnom gélu. Lubrikácia je jednou z dôležitých vecí pri análnom sexe, ktoré je potrebné dodržať. Análne lubrikačné gély sa vyznačujú vyššou klznosťou a výdržou, pretože majú pôsobiť tam, kde nefunguje prirodzená lubrikácia. Prajeme, nech si análny sex užijete. My pre vás máme 3 tipy na análne hry.

Čítať viac
Cena a dostupnosť


Typ balenia

Výrobca
ďalšie (10)
Zobrazené 1–21 z 53
Odpovědi na časté dotazy

Je pre nás dôležité, aby ste sa cítili pri objednaní a to vrátane platenia komfortne. Preto sú na Eros.sk k dispozícii rôzne možnosti platieb. Všetko o nich sa dozviete na stránke venovanej spôsobom platby.

Áno. Diskrétnosť je pre nás tá najväčšia hodnota, ktorú vyznávame. Môžete byť bez obáv. Nikto na balíčku nespozná, odkiaľ bol odoslaný. Nájdete tam iba anonymného odosielateľa (Virtshop CZ s.r.o.). Sami sa môžete pozrieť, ako pre vás balíčky balíme, a ako balík naozaj vyzerá.

Zjistěte všechno důležité o diskrétnosti nákupu na Eros.sk.

Reklamáciu možno vykonať veľmi ľahko. Chybný výrobok starostlivo zabaľte a pošlite nám ho späť. Pribalte reklamačný protokol s popisom závady. Všetko potrebné nájdete na stránke Informácie o reklamácii na Eros.sk.

To závisí na každom dopravcovi. Zvyčajne je táto doba stanovená na 7 dní. Túto informáciu však obvkle dopravcu posiela v inštrukciách pre vyzdvihnutie a to buď e-mailom alebo prostredníctvom SMS správy.