Satisfyer

Erotické pomôcky SatisfyerObdivujete inovatívne myslenie, milujete dychberúce orgazmy a máte radi nadčasový dizajn? Potom si budete so Satisfyer rozumieť. Presne týmito prívlastkami definuje značka Satisfyer seba samú. Mj. práve za dizajn svojich hračiek sa môže táto značka pochváliť celým radom cien. Satisfyer sa preslávil najmä na poli podtlakových stimulátorov klitorisu. Zdatne šliape na päty Womanizer - hlavne vďaka príjemnejšie cenovej politike, ktorá ale v žiadnom prípade neuberá na kvalite.

Medzi jedny z najobľúbenejších stimulátorov klitorisu patrí PRO 2 Next GenerationTraveller. Ale nielen ženy dokáže Satisfyer uspokojiť. Svoje si u Satisfyer nájdu aj muži.

Čítať viac
Cena a dostupnosť
Zobrazené 1–21 z 44
Odpovědi na časté dotazy

Reklamáciu možno vykonať veľmi ľahko. Chybný výrobok starostlivo zabaľte a pošlite nám ho späť. Pribalte reklamačný protokol s popisom závady. Všetko potrebné nájdete na stránke Informácie o reklamácii na Eros.sk.

Na vrátenie nepoužitého tovaru nie je na Eros.sk nič zložitého. Nepoužitý tovar starostlivo zabaľte a pošlite nám ho späť. Viac o možnosti vrátenia tovaru sa dozviete na stránke o pravidlách pre vrátenie tovaru.

Áno, na e-shope Eros.sk aj na našich predajniach môžete platiť kartou. Pri vyplňovaní údajov v košíku stačí v kroku Doprava a platba zvoliť možnosť platby kartou. Kompletný zoznam možností platieb nájdete na stránke Platby.

Pozrite sa, kde sa vyberá platba kartou:

Ukážka výberu latby kartou

Áno. Diskrétnosť je pre nás tá najväčšia hodnota, ktorú vyznávame. Môžete byť bez obáv. Nikto na balíčku nespozná, odkiaľ bol odoslaný. Nájdete tam iba anonymného odosielateľa (Virtshop CZ s.r.o.). Sami sa môžete pozrieť, ako pre vás balíčky balíme, a ako balík naozaj vyzerá.

Zjistěte všechno důležité o diskrétnosti nákupu na Eros.sk.

Iste. Myslíme aj na zákazníkov, ktorí nechcú riskovať, či sa trafia do vkusu obdarovaného a radšej kúpia darčekový poukaz. Prejdite si ponuku našich darčekových poukazov.

Na tejto stránke se dozviete, ako darčekový poukaz kúpiť.