Womanizer

Erotické pomocky WomanizerWomanizer - bezdotykovo a priamo k orgazmu. Radi sa obklopujete luxusom, nech to stojí, čo to stojí? Niečo nám hovorí, že sa vám bude Womanizer páčiť. My sme skôr zástancami veľmi dobré funkčnosti za rozumnú cenu, než luxusu za každú cenu. Womanizer je však bezpochyby špička vymedzujúce sa oproti ostatným výrobcom podtlakových stimulátorov klitorisu TOP prevedením a funkciami. Stojí za to si ich prezrieť. Womanizer - stačí povedať, orgazmus sa dostaví do minúty.

Cena a dostupnosť
Zobrazené 1–21 z 27
Odpovědi na časté dotazy

Je pre nás dôležité, aby ste sa cítili pri objednaní a to vrátane platenia komfortne. Preto sú na Eros.sk k dispozícii rôzne možnosti platieb. Všetko o nich sa dozviete na stránke venovanej spôsobom platby.

Reklamáciu možno vykonať veľmi ľahko. Chybný výrobok starostlivo zabaľte a pošlite nám ho späť. Pribalte reklamačný protokol s popisom závady. Všetko potrebné nájdete na stránke Informácie o reklamácii na Eros.sk.

Na vrátenie nepoužitého tovaru nie je na Eros.sk nič zložitého. Nepoužitý tovar starostlivo zabaľte a pošlite nám ho späť. Viac o možnosti vrátenia tovaru sa dozviete na stránke o pravidlách pre vrátenie tovaru.