Zlepšenie erekcie

Páni, hľadáte cestu na zlepšenie erekcie? Túžite po pevnejšej a dlhšej erekcii, aby ste zase plne uspokojili svoju partnerku? Máme pre vás tipy na prípravky a osvedčené pomôcky na zlepšenie erekcie.
Na výber sú krémy či gély na penis, ale skvelými pomocníkmi na udržanie pevnej erekcie sú najmä erekčné krúžky, či už nevibračné alebo vibračné. Tie vibračné navyše potešia partnerku, pretože sa z vášho penisu stane vlastne živý vibrátor ...
Stačí si len vybrať a silná erekcia bude späť!

Cena a dostupnosť
Zobrazené 1–21 z 94
Odpovědi na časté dotazy

Je pre nás dôležité, aby ste sa cítili pri objednaní a to vrátane platenia komfortne. Preto sú na Eros.sk k dispozícii rôzne možnosti platieb. Všetko o nich sa dozviete na stránke venovanej spôsobom platby.

Áno, na e-shope Eros.sk aj na našich predajniach môžete platiť kartou. Pri vyplňovaní údajov v košíku stačí v kroku Doprava a platba zvoliť možnosť platby kartou. Kompletný zoznam možností platieb nájdete na stránke Platby.

Pozrite sa, kde sa vyberá platba kartou:

Ukážka výberu latby kartou

Iba tie najnutnejšie pre vybavenie objednávky. Teda mená a priezviská a buď telefón, alebo e-mail. Ak chcete zaslať e-mailom potvrdenie objednávky, faktúru a návod, bude lepšie, keď zadáte i vašu e-mailovú adresu. Ak budeme zasielať na výdajné miesto Zásielkovňa, nepotrebujeme ani vašu adresu bydliska. Vaše osobné údaje chráníme akooko v hlave. Viac na stránke o ochrane osobných údajov.