ZADO

Erotické pomocky ZADOObjavte temnejšie miesta svojich sexuálnych fantázií s kvalitnými SM pomôckami ZADO. Nemecká kvalita je záruku, že je všetko prispôsobené tak, ako má byť. V sortimente ZADO nájdete postroje, bičíky, putá aj obojky. Skrátka všetko pre vaše SM hry. Vyberte si z ZADO tú správnu pomôcku a povoľte uzdu na dominancii či submisivite. My vás podporíme rýchlym a diskrétnym dodaním a možnosťou výberu darčeka k objednávke.

Cena a dostupnosť
Zobrazené 1–1 z 1

Dáte prednosť radšej českej značke pred nemeckou? Potom vašej pozornosti odporúčame BDSM pomôcky od značky Basic X. Ak sa len tak rozhliadate a hľadáte, čo by sa vám páčilo, môžete začať u lacných vibrátorov, alebo mrknite na erotické pomôcky pre mužov či ženy, podľa toho, čo hľadáte.Nápomocní vám budú aj nákupní poradcovia, napr. obľúbené Ako vybrať najlepší vibrátor, Tipy pre páry, alebo Ako vybrať masturbátor pre mužov. Ak vyberáte darček, máme pre vás jeden skvelý tip vhodný ako darček na Vianoce, na Valentína, na výročie, ale hodí sa aj na narodeniny.

Odpovědi na časté dotazy

Je pre nás dôležité, aby ste sa cítili pri objednaní a to vrátane platenia komfortne. Preto sú na Eros.sk k dispozícii rôzne možnosti platieb. Všetko o nich sa dozviete na stránke venovanej spôsobom platby.

Reklamáciu možno vykonať veľmi ľahko. Chybný výrobok starostlivo zabaľte a pošlite nám ho späť. Pribalte reklamačný protokol s popisom závady. Všetko potrebné nájdete na stránke Informácie o reklamácii na Eros.sk.

Áno. Diskrétnosť je pre nás tá najväčšia hodnota, ktorú vyznávame. Môžete byť bez obáv. Nikto na balíčku nespozná, odkiaľ bol odoslaný. Nájdete tam iba anonymného odosielateľa (Virtshop CZ s.r.o.). Sami sa môžete pozrieť, ako pre vás balíčky balíme, a ako balík naozaj vyzerá.

Zjistěte všechno důležité o diskrétnosti nákupu na Eros.sk.

To závisí na každom dopravcovi. Zvyčajne je táto doba stanovená na 7 dní. Túto informáciu však obvkle dopravcu posiela v inštrukciách pre vyzdvihnutie a to buď e-mailom alebo prostredníctvom SMS správy.