Waterglide

Logoo WaterglideWaterglide - to sú veľmi kvalitné lubrikačné gély na vodnej báze. Lubrikačné gély Waterglide nemastí, nenechávajú žiadne zvyšky na pokožke a poskytnú vám fantasticky hladký kĺzavý pocit. Skrátka špičková nemecká kvalita. Waterglide je tu pre to, aby ste sa mohli vo chvíľach plných lásky a vzrušenia na lubrikačný gél plne spoľahnúť a nenechali sa ničím rušiť. Bez obáv ich môžete použiť aj s latexovými kondómami.
Naši zákazníci s obľubu používajú tiež lubrikačné gély od značky BOOM, kde je v ponuke aj silikónový lubrikačný gél.

Cena a dostupnosť

Vlastnosť gélu

Zobrazené 1–7 z 7
Odpovědi na časté dotazy

Je pre nás dôležité, aby ste sa cítili pri objednaní a to vrátane platenia komfortne. Preto sú na Eros.sk k dispozícii rôzne možnosti platieb. Všetko o nich sa dozviete na stránke venovanej spôsobom platby.

Áno, na e-shope Eros.sk aj na našich predajniach môžete platiť kartou. Pri vyplňovaní údajov v košíku stačí v kroku Doprava a platba zvoliť možnosť platby kartou. Kompletný zoznam možností platieb nájdete na stránke Platby.

Pozrite sa, kde sa vyberá platba kartou:

Ukážka výberu latby kartou

Reklamáciu možno vykonať veľmi ľahko. Chybný výrobok starostlivo zabaľte a pošlite nám ho späť. Pribalte reklamačný protokol s popisom závady. Všetko potrebné nájdete na stránke Informácie o reklamácii na Eros.sk.

Áno. Diskrétnosť je pre nás tá najväčšia hodnota, ktorú vyznávame. Môžete byť bez obáv. Nikto na balíčku nespozná, odkiaľ bol odoslaný. Nájdete tam iba anonymného odosielateľa (Virtshop CZ s.r.o.). Sami sa môžete pozrieť, ako pre vás balíčky balíme, a ako balík naozaj vyzerá.

Zjistěte všechno důležité o diskrétnosti nákupu na Eros.sk.

Pri každom produkte je buď priamo odporúčaný konkrétny lubrikant, alebo je v popise uvedené, aký typ lubrikantu možno s danou pomôckou používať. Ak si ani tak neviete rady, kontaktujte nás. Všeobecne platí, že erotické pomôcky vyrobené zo silikónu nesmú prísť do styku so silikónovým gélom. Možno ich používať len s gélom na vodnej báze, prípadne so špeciálnym lubrikantom značky BOOM.