Tipy na vianočné darčeky do 40 €

Stále ešte nejaké peniaze určené na vianočné darčeky zostávajú? Alebo snáď máte priam vyhradenú čiastku na niečo, čo pod stromčekom vyvolá rozruch a výkriky nadšenia a následne veľa vzdychov a vzrušenia? Výber je obrovský - od vibrátorov pre dámy, cez masturbátory pre pánov, až po šikovné vecičky pre párové SM hry. Verte, že sú to skvele investované prostriedky do spestrenia sexu.
Neváhajte, vyberte si a rozbaľte to napríklad hneď pod stromčekom!

Cena a dostupnosť
Zobrazené 1–21 z 66

Nič vás nezaujalo? Potrebujete sa ešte rozhliadnuť?

Skúste sa pozrieť priamo do najobľúbenejších kategórií pre ženy, ktorými sú vibrátory, podtlakové stimulátory klitorisu, dildá, či venušine guličkyvibračné vajíčka. Nájdete tu tiež radcu s výberom, napr. práve vibrátora, alebo venušiných guličiek.

Páni majú tiež svoje obľúbené… napr. nevibračné vagíny, erekčné krúžky, pomôcky na masáž prostaty, či pásy cudnosti (klietky na penis). Nájdete tu aj radcu s výberom, napr. masturbátora, alebo erekčného krúžku.

Možno by vás mohol inšpirovať náš bestseller, ktorý poteší oboch - sada Seven Days od BOOM.

Znie vám dobre myšlienka zaobstarať niečo pre oboch? Mrknite sa do kategórie plnej vzrušujúcich erotických pomôcok pre páry. Môžete sa inšpirovať aj v našom radcovi ako zlepšiť spoločný sexuálny život.