Tipy na luxusné vianočné darčeky

Radi sa obklopujete luxusom a chcete ho aj darovať? Potom ste tu správne. Toto sú TOP erotické pomôcky, s ktorými nešliapnete vedľa. Kvalita sa tu snúbi s dizajnom aj funkčnosťou.
Tu nájdete značky ako sú LELO, Fun Factory, Womanizer, LeWand, Powerbullet, BOOM či PDX. Urobte radosť pod stromčekom a potešte luxusnou erotickou pomôckou. Verte, že sú to skvele investované prostriedky do spestrenia sexu.

Cena a dostupnosť
Zobrazené 1–21 z 56

Nič vám, ako sa hovorí, necvrnklo do nosa? Potrebujete väčší výber?

Potom sa pozrite priamo do kategórie luxusných vibrátorov. Z hračiek, ktoré na vás dýchnu luxusom vám môžeme pre ženy odporučiť napr. masážny strojček Womanizer DUO. Pánov určite nadchne rýchlosť a istota orgazmu s luxusným robotickým masturbátorom BOOM Afrodité a pre páry tu máme úžasnú darčekovú erotickú sadu Seven Days, v ktorej nájdete pre každý deň v týždni svoju dávku vzrušenia.

Pokiaľ vám znie dobre myšlienka zaobstarať niečo pre oboch, mrknite sa do kategórie plnej vzrušujúcich erotických pomôcok pre páry. Môžete sa inšpirovať aj v našom radcovi, v ktorom nájdete inšpiráciu ako zlepšiť spoločný sexuálny život.