Tenga

Masturbátory TengaTENGA, to sú preslávené masturbátory, ktoré poznajú a s obľubou používajú muži bez preháňania po celom svete. Najmä masturbátory v tvare vajíčok sú populárne a značku TENGA preslávili. Sú síce jednorazové, ale v cene zodpovedajúcej balíčku 3 ks značkových kondómov. Každé vajíčko má originálnu vnútornú štruktúru, takže páni môžete, skúšať a skúšať a ...
Tip .: Masturbačné vajíčka TENGA sú veľmi populárny darček pre dospelých na Veľkú noc.

Cena a dostupnosť
Zobrazené 1–21 z 49
Odpovědi na časté dotazy

Je pre nás dôležité, aby ste sa cítili pri objednaní a to vrátane platenia komfortne. Preto sú na Eros.sk k dispozícii rôzne možnosti platieb. Všetko o nich sa dozviete na stránke venovanej spôsobom platby.

Áno. Diskrétnosť je pre nás tá najväčšia hodnota, ktorú vyznávame. Môžete byť bez obáv. Nikto na balíčku nespozná, odkiaľ bol odoslaný. Nájdete tam iba anonymného odosielateľa (Virtshop CZ s.r.o.). Sami sa môžete pozrieť, ako pre vás balíčky balíme, a ako balík naozaj vyzerá.

Zjistěte všechno důležité o diskrétnosti nákupu na Eros.sk.

Pri každom produkte je buď priamo odporúčaný konkrétny lubrikant, alebo je v popise uvedené, aký typ lubrikantu možno s danou pomôckou používať. Ak si ani tak neviete rady, kontaktujte nás. Všeobecne platí, že erotické pomôcky vyrobené zo silikónu nesmú prísť do styku so silikónovým gélom. Možno ich používať len s gélom na vodnej báze, prípadne so špeciálnym lubrikantom značky BOOM.

Na vrátenie nepoužitého tovaru nie je na Eros.sk nič zložitého. Nepoužitý tovar starostlivo zabaľte a pošlite nám ho späť. Viac o možnosti vrátenia tovaru sa dozviete na stránke o pravidlách pre vrátenie tovaru.