Sweet Smile

Erotické pomôcky Sweet Smile Erotické pomôcky Sweet Smile sa vyznačujú roztomilým dizajnom a jemným farebným prevedením. U nás na Sexshop.sk nájdete predovšetkým hračky Sweet Smile pre ženy, alebo na hranie pre páry, napr. vibrátor do nohavičiek či vibračné venušine guličky. Obe hračky sú vybavené diaľkovým ovládaním, ktoré umožňuje vzrušujúce hrátky vo dvojici.
Od Eros.sk budete mať doma svoju novú erotickú pomôcku Sweet Smile rýchlo, diskrétne a s možnosťou výberu darčeka.

Cena a dostupnosť
Zobrazené 1–13 z 13
Odpovědi na časté dotazy

Platbu pomocou PayPal aktuálne neumožňujeme. Môžete však u nás zaplatiť inými online platobnými metódami - ako je platba kartou online, alebo okamžitý online bankový prevod či Twisto. Ako možno na Eros.sk zaplatiť, nájdete na stránke Platby.

Iste. Myslíme aj na zákazníkov, ktorí nechcú riskovať, či sa trafia do vkusu obdarovaného a radšej kúpia darčekový poukaz. Prejdite si ponuku našich darčekových poukazov.

Na tejto stránke se dozviete, ako darčekový poukaz kúpiť.

Áno. Diskrétnosť je pre nás tá najväčšia hodnota, ktorú vyznávame. Môžete byť bez obáv. Nikto na balíčku nespozná, odkiaľ bol odoslaný. Nájdete tam iba anonymného odosielateľa (Virtshop CZ s.r.o.). Sami sa môžete pozrieť, ako pre vás balíčky balíme, a ako balík naozaj vyzerá.

Zjistěte všechno důležité o diskrétnosti nákupu na Eros.sk.