SVAKOM

Erotické pomôcky SvakomRadi sa obklopujete luxusom? SVAKOM sa prezentuje ako high-end značka erotických pomôcok. A my to môžeme potvrdiť. Svakom vyznáva nasledujúce hodnoty: len tú najlepšiu kvalitu, dôraz na eleganciu a dizajn, štýl, pokročilé funkcie a NAJ technológie. Výsledkom sú erotické hračky, do ktorých sa, pokiaľ sa do nich rozhodnete investovať, zamilujete a nesklamú vás. A my dodávame: mínium reklamácií. U nás na Eros.sk vždy rýchle dodanie a navyše s možnosťou výberu darčeka k objednávke.
Vrhnite sa do výberu a užite si luxus!

Cena a dostupnosť
Zobrazené 1–21 z 29
Odpovědi na časté dotazy

Je pre nás dôležité, aby ste sa cítili pri objednaní a to vrátane platenia komfortne. Preto sú na Eros.sk k dispozícii rôzne možnosti platieb. Všetko o nich sa dozviete na stránke venovanej spôsobom platby.

Reklamáciu možno vykonať veľmi ľahko. Chybný výrobok starostlivo zabaľte a pošlite nám ho späť. Pribalte reklamačný protokol s popisom závady. Všetko potrebné nájdete na stránke Informácie o reklamácii na Eros.sk.

Na vrátenie nepoužitého tovaru nie je na Eros.sk nič zložitého. Nepoužitý tovar starostlivo zabaľte a pošlite nám ho späť. Viac o možnosti vrátenia tovaru sa dozviete na stránke o pravidlách pre vrátenie tovaru.

Áno. Diskrétnosť je pre nás tá najväčšia hodnota, ktorú vyznávame. Môžete byť bez obáv. Nikto na balíčku nespozná, odkiaľ bol odoslaný. Nájdete tam iba anonymného odosielateľa (Virtshop CZ s.r.o.). Sami sa môžete pozrieť, ako pre vás balíčky balíme, a ako balík naozaj vyzerá.

Zjistěte všechno důležité o diskrétnosti nákupu na Eros.sk.