Shunga

Masážne oleje a sviečky ShungaChcete do svojho vzťahu vniesť viac intimity, pestrosti a zmyselnosti? To je presne cieľ, ktorý si so svojimi produktmi vytýčila značka Shunga. V našej ponuke nájdete predovšetkým masážne oleje a sviečky a afrodiziakálne masážne oleje, ktoré sú dokonca jedlé.
Masážne produkty Shunga získavajú každoročne niekoľko cenení, ako napr. najlepší masážny produkt, rad olejov pre najlepšiu starostlivosť o telo, alebo dokonca najlepších výrobcov doplnkov pre sex a erotiku.

Čítať viac
Cena a dostupnosť

Objem

Typ balenia

Príchuť

Zobrazené 1–12 z 12
Odpovědi na časté dotazy

Je pre nás dôležité, aby ste sa cítili pri objednaní a to vrátane platenia komfortne. Preto sú na Eros.sk k dispozícii rôzne možnosti platieb. Všetko o nich sa dozviete na stránke venovanej spôsobom platby.

Na vrátenie nepoužitého tovaru nie je na Eros.sk nič zložitého. Nepoužitý tovar starostlivo zabaľte a pošlite nám ho späť. Viac o možnosti vrátenia tovaru sa dozviete na stránke o pravidlách pre vrátenie tovaru.

Reklamáciu možno vykonať veľmi ľahko. Chybný výrobok starostlivo zabaľte a pošlite nám ho späť. Pribalte reklamačný protokol s popisom závady. Všetko potrebné nájdete na stránke Informácie o reklamácii na Eros.sk.

Áno. Diskrétnosť je pre nás tá najväčšia hodnota, ktorú vyznávame. Môžete byť bez obáv. Nikto na balíčku nespozná, odkiaľ bol odoslaný. Nájdete tam iba anonymného odosielateľa (Virtshop CZ s.r.o.). Sami sa môžete pozrieť, ako pre vás balíčky balíme, a ako balík naozaj vyzerá.

Zjistěte všechno důležité o diskrétnosti nákupu na Eros.sk.

Iste. Myslíme aj na zákazníkov, ktorí nechcú riskovať, či sa trafia do vkusu obdarovaného a radšej kúpia darčekový poukaz. Prejdite si ponuku našich darčekových poukazov.

Na tejto stránke se dozviete, ako darčekový poukaz kúpiť.