ROMANT

Erotické pomůcky RomantErotické pomôcky Romant, to je široký výber rôznych druhov pomôcok za veľmi príjemné ceny. Pri značke Romant si nájdu svoje najmä ženy, ale aj muži a páry. V poslednej dobe značka Romant priniesla na trh niekoľko inovatívnych produktov. Nájdete tu ale aj klasiku a rôzne druhy vibračných hračiek, stimulátorov klitorisu, masážnych hlavíc či erekčných krúžkov. Stačí sa vrhnúť do výberu. Novú hračku môžete mať doma už za dva dni ... Inšpirujte sa u značky Romant, veríme, že vás osloví.

Cena a dostupnosť
Zobrazené 1–21 z 24
Odpovědi na časté dotazy

Platbu pomocou PayPal aktuálne neumožňujeme. Môžete však u nás zaplatiť inými online platobnými metódami - ako je platba kartou online, alebo okamžitý online bankový prevod či Twisto. Ako možno na Eros.sk zaplatiť, nájdete na stránke Platby.

Áno. Diskrétnosť je pre nás tá najväčšia hodnota, ktorú vyznávame. Môžete byť bez obáv. Nikto na balíčku nespozná, odkiaľ bol odoslaný. Nájdete tam iba anonymného odosielateľa (Virtshop CZ s.r.o.). Sami sa môžete pozrieť, ako pre vás balíčky balíme, a ako balík naozaj vyzerá.

Zjistěte všechno důležité o diskrétnosti nákupu na Eros.sk.

Pripravte si, prosím, číslo objednávky. Urýchlite tým vybavenie svojej požiadavky. S dôverou sa na nás obráťte. Na telefónnom čísle 800 100 629 alebo na e-maile obchod@eros.sk sme pripravení vám pomôcť. Spoločne prídeme na to, čo sa stalo a dáme všetko do poriadku.

Je pre nás dôležité, aby ste sa cítili pri objednaní a to vrátane platenia komfortne. Preto sú na Eros.sk k dispozícii rôzne možnosti platieb. Všetko o nich sa dozviete na stránke venovanej spôsobom platby.