Erotické rukavice

Dravé a provokujúce - presne také sú dlhé erotické rukavice. Oblečte si ich a spestrite si erotické hrátky v dvoch. Uvidíte, že aj taká maličkosť ako sú rukavice, prinesie veľké výsledky.

Čítať viac
Cena a dostupnosť

Veľkosť bielizne

Zobrazené 1–14 z 14
Odpovědi na časté dotazy

Áno, na e-shope Eros.sk aj na našich predajniach môžete platiť kartou. Pri vyplňovaní údajov v košíku stačí v kroku Doprava a platba zvoliť možnosť platby kartou. Kompletný zoznam možností platieb nájdete na stránke Platby.

Pozrite sa, kde sa vyberá platba kartou:

Ukážka výberu latby kartou

Iste. Myslíme aj na zákazníkov, ktorí nechcú riskovať, či sa trafia do vkusu obdarovaného a radšej kúpia darčekový poukaz. Prejdite si ponuku našich darčekových poukazov.

Na tejto stránke se dozviete, ako darčekový poukaz kúpiť.

Chápeme, že čakanie nie je nikdy príjemné. My vás nenecháme čakať dlho. Ak ste objednali tovar skladom, na svoju novú erotickú pomôcku sa môžete tešiť zvyčajne už do 48 hodín. Objednávky prijaté do 12 hodín, (do 12-stej hodiny) odovzdávame doprave ešte v ten istý deň.

Tak neváhajte a vyberte si už teraz!

Iba tie najnutnejšie pre vybavenie objednávky. Teda mená a priezviská a buď telefón, alebo e-mail. Ak chcete zaslať e-mailom potvrdenie objednávky, faktúru a návod, bude lepšie, keď zadáte i vašu e-mailovú adresu. Ak budeme zasielať na výdajné miesto Zásielkovňa, nepotrebujeme ani vašu adresu bydliska. Vaše osobné údaje chráníme akooko v hlave. Viac na stránke o ochrane osobných údajov.

Chápeme, že je to nepríjemná situácia. Obzvlášť, ak vezmeme do úvahy, že ste sa tešili. Avšak NEPREVZATIE balíčka je v prípade jeho poškodenia naozaj najlepšie riešenie. Takže odpoveď znie:

Rozhodne poškodený balíček od dopravcu nepreberajte. Dopravca ho odvezie a bude s nami riešiť tzv. vratku. Až sa nám balík vráti, skontrolujeme či je tovar v poriadku. Prípadne poškodený tovar vymeníme za nový a objednávku vám odošleme znova.