Erotické body a korzety

Muži milujú ženy v korzete či zmyselnom body! Podčiarkujú ich ženskosť, vzbudzujú vášeň a zdôrazňujú ženské krivky. Každá žena, ktorá si tento kúsok oblečie, sa lusknutím prsta stane ešte viac sexi a príťažlivú a žiadny muž z nej nie je schopný spustiť oči.

Čítať viac
Cena a dostupnosť

Veľkosť bielizne

Barva

Výrobca
Zobrazené 1–21 z 94
Odpovědi na časté dotazy

Reklamáciu možno vykonať veľmi ľahko. Chybný výrobok starostlivo zabaľte a pošlite nám ho späť. Pribalte reklamačný protokol s popisom závady. Všetko potrebné nájdete na stránke Informácie o reklamácii na Eros.sk.

Je pre nás dôležité, aby ste sa cítili pri objednaní a to vrátane platenia komfortne. Preto sú na Eros.sk k dispozícii rôzne možnosti platieb. Všetko o nich sa dozviete na stránke venovanej spôsobom platby.

Áno. Diskrétnosť je pre nás tá najväčšia hodnota, ktorú vyznávame. Môžete byť bez obáv. Nikto na balíčku nespozná, odkiaľ bol odoslaný. Nájdete tam iba anonymného odosielateľa (Virtshop CZ s.r.o.). Sami sa môžete pozrieť, ako pre vás balíčky balíme, a ako balík naozaj vyzerá.

Zjistěte všechno důležité o diskrétnosti nákupu na Eros.sk.

Áno, samozrejme. Môžete buď elektronicky odstúpiť od zmluvy, alebo nám zavolať na 800 100 629 a my s vami po telefóne objednávku stornujeme.