Blush

Erotické pomôcky Blush Erotické pomôcky Blush sa zameriavajú na dizajn. Avšak sú predovšetkým navrhované a vyrábané s filozofiou, že sme všetci krásni, dobrí a všetci si zaslúžime svoj diel potešenia. S tým sa nedá než súhlasiť, čo hovoríte? Snáď sa prenesie táto pozitivita aj na vás pri používaní erotických pomôcok Blush. Blush ručí za kvalitu a použiteľnosť pomôcok na základe skúseností samotných užívateľov.
Ak váhate ísť do značky, ktorú možno toľko nepoznáte, odporúčame sa mrknúť napríklad na ponuku osvedčenej českej značky erotických pomôcok BOOM.

Cena a dostupnosť
Zobrazené 1–21 z 28
Odpovědi na časté dotazy

Iste. Myslíme aj na zákazníkov, ktorí nechcú riskovať, či sa trafia do vkusu obdarovaného a radšej kúpia darčekový poukaz. Prejdite si ponuku našich darčekových poukazov.

Na tejto stránke se dozviete, ako darčekový poukaz kúpiť.

Je pre nás dôležité, aby ste sa cítili pri objednaní a to vrátane platenia komfortne. Preto sú na Eros.sk k dispozícii rôzne možnosti platieb. Všetko o nich sa dozviete na stránke venovanej spôsobom platby.

Reklamáciu možno vykonať veľmi ľahko. Chybný výrobok starostlivo zabaľte a pošlite nám ho späť. Pribalte reklamačný protokol s popisom závady. Všetko potrebné nájdete na stránke Informácie o reklamácii na Eros.sk.

Na vrátenie nepoužitého tovaru nie je na Eros.sk nič zložitého. Nepoužitý tovar starostlivo zabaľte a pošlite nám ho späť. Viac o možnosti vrátenia tovaru sa dozviete na stránke o pravidlách pre vrátenie tovaru.