Baci Lingerie

Erotické prádlo Baci LingerieBaci Lingerie je pomerne mladá značka. Prvé kúsky erotickej bielizne tejto značky uzrelo svetlo sveta v roku 2010. Baci Lingerie sa sústredí na zvýraznenie jedinečného sex-appealu každej ženy. Vyzýva svojimi modelmi všetky ženy, aby sa prijali také, aké sú a lichotia ich zvodným krivkám.
My sme pre vás vybrali najmä erotické kostýmy vhodné na hranie rolí. To je skvelý spôsob, ako si spestriť sex. Preto neváhajte a staňte sa neposlušnou školáčkou, alebo poslušnou sekretárkou svojho „šéfa“. Pokiaľ hľadáte skôr klasiku medzi erotickou bielizňou, odporučíme vám obľúbenú značku Wanita.

Cena a dostupnosť

Veľkosť bielizne

Barva

Pohlavie
Zobrazené 1–14 z 14
Odpovědi na časté dotazy

Je pre nás dôležité, aby ste sa cítili pri objednaní a to vrátane platenia komfortne. Preto sú na Eros.sk k dispozícii rôzne možnosti platieb. Všetko o nich sa dozviete na stránke venovanej spôsobom platby.

Na vrátenie nepoužitého tovaru nie je na Eros.sk nič zložitého. Nepoužitý tovar starostlivo zabaľte a pošlite nám ho späť. Viac o možnosti vrátenia tovaru sa dozviete na stránke o pravidlách pre vrátenie tovaru.

Pripravte si, prosím, číslo objednávky. Urýchlite tým vybavenie svojej požiadavky. S dôverou sa na nás obráťte. Na telefónnom čísle 800 100 629 alebo na e-maile obchod@eros.sk sme pripravení vám pomôcť. Spoločne prídeme na to, čo sa stalo a dáme všetko do poriadku.

Platbu pomocou PayPal aktuálne neumožňujeme. Môžete však u nás zaplatiť inými online platobnými metódami - ako je platba kartou online, alebo okamžitý online bankový prevod či Twisto. Ako možno na Eros.sk zaplatiť, nájdete na stránke Platby.

Áno. Diskrétnosť je pre nás tá najväčšia hodnota, ktorú vyznávame. Môžete byť bez obáv. Nikto na balíčku nespozná, odkiaľ bol odoslaný. Nájdete tam iba anonymného odosielateľa (Virtshop CZ s.r.o.). Sami sa môžete pozrieť, ako pre vás balíčky balíme, a ako balík naozaj vyzerá.

Zjistěte všechno důležité o diskrétnosti nákupu na Eros.sk.