All Black

Erotické pomôcky All Black sú určené pre fajnšmekrov a skúsených užívateľov. Začiatočníkom sa môže stať, že ich kúsky od All Black možno až vydesia. Skúsených užívateľov ale poteší. Dilda sú z príjemného mäkkého materiálu a poddajné, aby zážitok s nimi aj poskytnuté potešenie boli maximálne. V ponuke All Black nájdete klasické vaginálne aj análne dildá aj hračky pre simuláciu fistingu.
Takže, fanúšikovia maximálneho naplnenia, vrhnite sa do výberu!

Cena a dostupnosť
Zobrazené 1–3 z 3
Odpovědi na časté dotazy

Je pre nás dôležité, aby ste sa cítili pri objednaní a to vrátane platenia komfortne. Preto sú na Eros.sk k dispozícii rôzne možnosti platieb. Všetko o nich sa dozviete na stránke venovanej spôsobom platby.

Na vrátenie nepoužitého tovaru nie je na Eros.sk nič zložitého. Nepoužitý tovar starostlivo zabaľte a pošlite nám ho späť. Viac o možnosti vrátenia tovaru sa dozviete na stránke o pravidlách pre vrátenie tovaru.

Reklamáciu možno vykonať veľmi ľahko. Chybný výrobok starostlivo zabaľte a pošlite nám ho späť. Pribalte reklamačný protokol s popisom závady. Všetko potrebné nájdete na stránke Informácie o reklamácii na Eros.sk.

Áno. Diskrétnosť je pre nás tá najväčšia hodnota, ktorú vyznávame. Môžete byť bez obáv. Nikto na balíčku nespozná, odkiaľ bol odoslaný. Nájdete tam iba anonymného odosielateľa (Virtshop CZ s.r.o.). Sami sa môžete pozrieť, ako pre vás balíčky balíme, a ako balík naozaj vyzerá.

Zjistěte všechno důležité o diskrétnosti nákupu na Eros.sk.