Top 10 stimulátorov na klitoris typu ,, womanizér,, na Eros.sk

Vďaka recenziám a rebríčkom sú online nákupy užívateľsky príjemnejšie. Môžete si prečítať reálne skúsenosti, pocity. Zistiť, čo je najpredávanejšie a najobľúbenejšie. A inak to nieje ani vo svete erotických pomôcok. Pripravili sme pre Vás prehľad Top najpredávanejších podtlakových stimulátorov. Poďme si ich teda predstaviť.

1. BASIC X MARVEL

BASIC X Marvel podtlakový stimulátorMarvel si získa zákazníčky hlavne svojou skvelou cenou. Jeho kvalitu to ale neznižuje. Naopak (4,5 z 5 hviezdičiek) svedčí o tom, že sú s ním naše zákazníčky spokojné a odporúčajú ho. Desať možností intenzity podtlaku dáva ženám dostatočný priestor pre nájdenie si tej správnej voľby a tej najlepšej cesty k vytúženému orgazmu.

OMRKNÚŤ MARVELAŠipka - stránkování


2. SATISFYER PRO PENGUIN

 SATISFYER Pro Penguin Next Generation Čo dodať. Tento populárny tučniak od Satisfyer sa umiestňuje na prvých priečkach predajnosti vo všetkých sexshopoch. Taktiež jeho skvelé hodnotenie nájdete aj na heureke. Zákazníčky si získal svojim originálnym a roztomilým tvarom. Tento elegantný fešák s fialovým motýlikom patrí do kategórie must have. Intenzitou vibrácií ho radíme k jemnejším stimulátorov.

Omrknúť "tučniaka"Šipka - stránkování


3. ROMANT SUCTION 2V1

ROMANT SuctionTento 2V1 stimulátor na klitoris sa stal hitom hneď po uvedení na trh. Nieje to len obyčajný stimulátor, ale z druhej strany ho môžete použiť ako vibrátor. Poskytne tak hneď dvojité potešenie. Veľmi príjemný je aj materiál – 100% silikón, a v kombinácii so strieborným krúžkom vyzerá luxusne. Čo poviete?

Vedeli ste, že: Klitoris má dvakrát viac nervových zakončení ako penis? Celkovo je ich až 8.000! Už len tým je predurčený k tomu, aby bol stredobodom rozkoše u žien. Radi by ste sa dozvedeli viac zaujímavých informácií o klitorise? Inšpirujte sa na našom blogu.

Omrknúť SuctionŠipka - stránkování


4. BASIC X PINKY

BASIC X PinkyPinky je náš drobček. Ale ja tento drobček vie zahrať parádne divadlo. Ženy si ho väčšinou vyberajú ako doplnok, vďaka jeho skvelej cene. Spolu s mini vibrátorom, môže byť tento kúsok súčasťou štartovacej sady pre začiatočníčky. Ak teda hľadáš pomocníka na dosiahnutie klitorálneho orgazmu, tento ružový drobček by nemal uniknúť Tvojej pozornosti.

Omrknúť PinkyhoŠipka - stránkování


5. SATISFYER PRO TRAVELER

 SATISFYER Pro Traveler Ak je nejaká hračka najčastejšie nachádzaná v dámskych kabelkách a príručných dovolenkových batožinách, je to práve Traveler od satisfyer. Jeho elegantný dizajn a magnetický kryt zabránia, že sa samovoľne otvorí a spustí, prípadne znečistí. Navyše je táto pomôcka vodeodolná, takže si môžete užiť relax aj v sprche, či vo vani. Čo sa sily podtlaku týka, tak je pro traveler zlatou strednou cestou.

Omrknúť TravelerŠipka - stránkování


Viete ako fungujú podtlakové stimulátory?

Vnútri zobáčiku každého stimulátoru na klitoris je membrána, ktorá je pomocou magnetického poľa rozkmitaná a pohybuje sa rýchlo hore-dole. Vďaka týmto pohybom vzniká veľmi rýchlo podtlak a pretlak. Kompletné vysvetlenie nájdete v našom rádci.


6. BOOM GRACEFUL

BOOM GracefulGraceful je hit už do roku 2023. Hneď po uvedení na trh sa stal vyhľadávanou pomôckou našich zákazníčok. Zahŕňa v sebe totiž niekoľko funkcií, takže si za svoje peniaze môžete užiť hneď viacerými spôsobmi. Je to buď samostatný stimulátor na klitoris alebo vibrátor, ale vďaka otočnému kĺbu dokáže tieto dve potešenia spojiť v jedno. Užívateľky si veľmi pochvaľujú jeho ergonómiu. To si predsa nemôžete nechať ujsť.

Omrknúť GracefulŠipka - stránkování7. BASIC X BONO

 BASIC X Bono vibrátor s tlakovým stimulátorom na klitoris fialový Bono je kombinácia vibrátoru a podtlakového stimulátoru. Ako vibrátor je zameraný predovšetkým na stimuláciu bodu G. Obidve časti (stimulátor aj vibrátor) môžete používať súčasne, ale aj samostatne. Ako jediný z nášho výberu TOP 10, má k dispozícii aj diaľkové ovládanie. A ak sa radíte k dobrodruhom, môžete ho využiť aj ako vibrátor do nohavičiek. Ako hovoríme : ,,Bono – to je ono ,,!

Omrknúť BonaŠipka - stránkování


8. SATISFYER PRO 2 GENERATION 2

 SATISFYER PRO 2 Next Generation Klasika medzi hračkami od Satisfyer, ktorú poznajú ženy na celom svete. Telo je plastové, ale zobáčik je vyrobený z jemného lekárskeho silikónu. Dobre sa drží, a jeho obsluha je jednoduchá. Naviac je vodotesný, takže ponúka tsunami rozkoše v sprche čo vo vani.

Vedeli ste, že: 75% žien dosahuje orgazmus iba prostredníctvom stimulácie klitorisu? Napriek tomu, že im vaginálna stimulácia prináša úžasné pocity, nedokážu vyvrcholiť. Na scénu tak musí klitoris.

Omrknúť PRO 2Šipka - stránkování


9. SAUCE SWEETHEART HI-TECH SUCTION

 SAUCE SweetHeart Hi-Tech suction vibrátor Táto hračka nemohla dostať lepší názov. Sweetheart si skutočne zamilujete. Jeho heslom je: čím viac chcete, tým viac dostanete. Ako je to ale myslené? Podtlakový stimulátor Sweetheart je vybavený tlakovým senzorom. Čím viac si ho vzrušením pritlačíte na klitoris, tým väčší je jeho výkon a vaše potešenie rastie, a rastie, a....Jednoduché, ale účelné, že? Oceníte aj jeho tvar, ktorý padne priamo do dlane, a rozmery, vďaka ktorým ho môžete mať stále po ruke vo svojej kabelke.

Omrknúť SweetHeartŠipka - stránkování


10. BASIC X PODTLAKOVÝ STIMULÁTOR 2V1

BASIC X podtlakový stimuátor klitorisuHračka s dvojitou dávkou radosti pre Váš klitoris – podtlakové vlny a kmitajúci jazýček napodobňujúci orálny sex. Obidve funkcie sa spúšťajú súčasne, takže si ich pri masturbácii môžete ľubovoľne zamieňať. Jemný a príjemný silikónový povrch iba podčiarkne úžasné pocity.

Omrknúť duálny stimulátorŠipka - stránkování

Čo povedať na záver?

Ako ukázal rebríček TOP 10 stimulátorov, naše zákazníčky milujú erotické 2V1 pomôcky. A to nám robí radosť, pretože aj my radi poskytujeme viac vzrušenia a potešenia za jedny peniaze. Druhé zistenie nás neprekvapuje, a to je úspech značky Satisfyer. A tretie zistenie? Veľa potešenia sa dá zaistiť aj za veľmi príjemné ceny.

Časté otázky na tému stimulácie klitorisu:

Má stimulácia klitorisu nejaké zdravotné riziká?

U väčšiny žien je možné stimulovať klitoris bez akéhokoľvek zdravotného rizika. Niektoré ženy však majú výrazne citlivejší klitoris, preto im môže silná stimulácia spôsobiť nepríjemné pocity alebo podráždenie. V tomto prípade môžu byť nápomocné podtlakové stimulátory na klitoris, ktoré využívajú bezdotykovú stimuláciu, takže bez rizika podráždenia.

Existujú nejaké pomôcky alebo techniky, ktoré môžu zvýšiť citlivosť klitorisu?

Áno, existujú rôzne stimulačné prípravky. Výsledkom ich pôsobenia na klitoris, je jeho vyššia citlivosť. Jedná sa o prípravky, ktoré podporia jeho prekrvenie, alebo klitoris prehrejú. Existujú aj tzv. tekuté vibrátory, ktoré po na nesení na klitoris spôsobia jeho brnenie či mravčenie. To zintenzívni jeho stimuláciu. Použitie vákuovej pumpy je taktiež možnosť ako lepšie prekrvíte klitoris.

Môže stimulácia klitorisu zlepšiť sexuálnu spokojnosť?

Áno, stimulácia klitorisu môže rozhodne a výrazne zlepšiť sexuálnu spokojnosť ženy. Klitoris je základné centrum sexuálneho potešenia u väčšiny žien. Takmer 75% žien dosiahne orgazmus iba prostredníctvom klitorisu, napriek tomu, že im vaginálna stimulácia prináša pocity rozkoše.

Čo robiť, pokiaľ je stimulácia klitorisu nepríjemná alebo bolestivá?

Pokiaľ je stimulácia bolestivá alebo nepríjemná, je potrebné ju prerušiť. Pokiaľ sa jednalo o partnerskú stimuláciu, skúste sa o danom probléme porozprávať. Nepríjemné pocity môžu byť spôsobené nedostatkom lubrikantu, podráždení klitorisu alebo jeho okolia (napríklad po holení), no môže sa samozrejme jednať aj o prirodzene citlivejší klitoris, pre ktorý odporúčame bezdotykové stimulátory.

Ako dlho môže stimulácia klitorisu trvať?

Dĺžka stimulácie klitorisu je individuálna a môže sa líšiť u každej ženy. Vo všeobecnosti možno povedať, že pokiaľ je to príjemné, prípadne kým nieje dosiahnutý orgazmus. Niektoré ženy dosiahnu vyvrcholenie skôr, iné neskôr. Dĺžku stimulácie bez podráždenia môžete predĺžiť použitím podtlakového stimulátoru, ktorý stimuluje klitoris bez dotyku.