+420 495532839

Košík
E-mail:
Heslo:
Nová registrácia.  Zabudli ste heslo? 

Womanizer Premium masážní strojek blue/chrome

Bezdotykový masážní strojek s funkcí chytré ticho a autopilot.

Naša cena: 236,69 EUR

ks

Objednávací kód: 5974730000
Značka: Womanizer

momentálne vypredané, približne 14 dní
  Kedy tovar dostanem?

 
Tovar v tejto chvíli nie je na našom centrálnom sklade, posledné kusy sú v predajni Praha, kde si ich môžete vyzdvihnúť.
  • Popis výrobku
  • Diskusia

Popis výrobku Womanizer Premium masážní strojek blue/chrome

Délka
15,5 cm
Hmotnost
135 g
Nabíjení
2 h
Výdrž
až 4 h

Oblíbený bezdotykový masážní strojek značky Womanizer s novými převratnými funkcemi.

Základní princip fungování je stejný jako u ostatních stimulátorů klitorisu pomocí podtlakových vln. I Womanizer Premium stimuluje klitoris bez jakéhokoliv kontaktu díky použité technologii, která funguje tak, že silikonový zobáček klitoris jemně nasaje, obejme a tlakovými pulzy ho masíruje.

V čem je Womanizer Premium jiný od ostatních modelů:

  • funkce Smart Silence (chytré ticho): Womanizer začíná fungovat až ve chvíli, když se přiblíží a téměř dotýká pokožky. V okamžiku, kdy ho vzdálíte od těla, vypíná se. Šetří se tím baterie a není třeba ho nabíjet tak často. Tuto funkci ale můžete deaktivovat (vypnout), a to současným stisknutím a podržením tlačítek (+) a (-) po dobu cca 2 sekund.
  • je výrazně tišší od ostatních modelů
  • na výběr je 12 intenzit podtlakových vln
  • funkce Autopilot: jedná se o relaxační funkci, která přináší nečekané orgasmy.

Po aktivaci Autopilota zmáčknutím tlačítka označeného vlnovkou, se  rozsvítí jedna z LED kontrolek. Spustí se první mód podtlakových vln a dále si Womanizer sám vybírá rytmus podtlakových vln mezi 1. až 4. stupněm intenzity.

Po zmáčknutí tlačítka (+) se spustí druhý mód a Womanizer  si sám vybírá rytmus podtlakových vln mezi 1. až 8. stupněm intenzity.

A do třetice - pod opětovném zmáčknutí tlačítka (+) se spustí třetí mód a Womanizer  si sám vybírá rytmus podtlakových vln mezi 1. až 12. stupněm intenzity.

Program vybírá intenzitu podtlakových vln náhodně a v tom je to kouzlo. Nikdy nevíte, jak nečekaně se váš orgasmus dostaví.

Womanizer Premium je samozřejmě vodotěsný. Vaše nekončící potěšení může probíhat kdekoliv - v ložnici, ve sprše, ve vaně.

Balení obsahuje: Womanizer, USB magnetická nabíječka, náhradní silikonový zobáček, sáček pro uskladnění

 Materiál výrobku

Materiál: Silikón + ABS

Čistý silikón má veľmi tesnú molekulárnu štruktúru, vďaka ktorej odpudzuje vodu, nečistoty a baktérie.  Je úžasne elastický, neporézny a hladký. Silikón môžete máčať vo vriacej vode a zaistiť tak perfektnú sterilitu. Je bez zmäkčovadiel (ftalátov), je hypoalergénny, vyznačuje sa perfektnou farebnou a tvarovou stálosťou, dobre sa čistí. Perfektne prijíma teplotu okolia a dlho si ju potom udrží. Nič lepšieho na výrobu erotických pomôcok v túto chvíľu ľudstvo nepozná. V neposlednom rade je šetrný k životnému prostrediu (ECO- friendly). To všetko z neho však zároveň robí najdrahší materiál na výrobu erotických pomôcok.


ABS je tvrdý plast, neporézny, odolný, hypoalergénny, bez chuti či zápachu a bez ohrozenia škodlivými ftalátmi. Je jednoduchý na údržbu a výborne vedie vibrácie. Môže byť potiahnutý kovom, silikónom, polyurethánom a pod. Vzhľadom k svojej tvrdosti býva hlučnejší.

Údržba: Na silikónovej časti používajte iba dezinfekcie bez alkoholu, prípadne iba teplú vodu a mydlo, žiadne agresívne prostriedky.
Lubrikant: Do styku so silikónovou časťou pomôcky môže prísť iba lubrikant na báze vody alebo špeciálny silikónový lubrikant značky BOOM.
 

Diskusia k výrobku Womanizer Premium masážní strojek blue/chrome

0 příspěvků
 
 
Pridať príspevok
 


 

Zavolajte nám
 

+420 495532839
 
8:00 - 19:00
 

Akčné ponuky
na váš email

 
Odoberajte náš newsletter a odo dneška vám už neunikne žiadna zľava, akcia alebo darčeky k nákupu.
Editácia, odhlásenie
Náš newsletter

Absolútna
diskrétnosť

Pozrite sa, čo všetko robíme preto, aby vaše intímne nákupy zostali v úplnom bezpečí.
Viac ...
 
Sexshop.cz
na Facebooku
Altus Vario
 
 
© 1998-2018 VIRTSHOP CZ, s.r.o.
Všetky práva vyhradené
Webdesign - Neofema s.r.o.