+420 495532839

Košík
E-mail:
Heslo:
Nová registrácia.  Zabudli ste heslo? 

Podmienky použitia

V prípade, že navštevujete, prehliadate, objednávate alebo inak používate internetový obchod spoločnosti 3W PRODUCTION, s.r.o. na doméne http://www.eros.sk a doménach tretieho rádu, súhlasíte bezvýhradne s podmienkami používania, ktoré sú popísané nižšie.

Podmienky používania

I. Podmienky vstupu a objednania

Na www.eros.sk môže vstupovať  a nakupovať každý, kto si riadne prečítal podmienky používania nášho systému, v deň vstupu, respektíve uskutočnenia objednávky dovŕšil vek 18 rokov, kto si riadne prečítal a akceptoval všeobecné obchodné podmienky a reklamačný rád.


II. Ochrana autorských práv, Copyright

Celý obsah, ako sú informačné texty, usporiadanie a rozvrhnutie jednotlivých stránok, štýly CSS, scripty a zdrojové kódy, popisy tovaru, logá, ikony, obrázky, funkčné prvky atď., ktoré sú obsiahnuté alebo použité na eros.sk, sú vlastníctvom prevádzkovateľa, spolupracujúcich firiem, prípadne ich vlastníkov a sú chránené autorským zákonom.


III. Licenčné podmienky

3W PRODUCTION, s.r.o. každému, kto spĺňa podmienky vstupu, udeľuje automatickú licenciu na prehliadanie voľne prístupných týchto stránok, ukladanie obsahu do Vášho počítača pre neskoršie použitie a tlač jednotlivých stránok. Táto automaticky získaná licencia Vám nedáva akékoľvek právo na komerčné využitie informácií a dát získaných na eros.sk alebo predávanie, kopírovanie týchto informácií tretím osobám.


IV. Informácie a zmeny

3W PRODUCTION, s.r.o. vynakladá všetku snahu na pravdivosť a správnosť informácií uvedených na jeho stránkach. Niektoré údaje však môžu byť našou vinou alebo vinou dodávateľov informáciami nepresné alebo dokonca chybné. V takomto prípade sa zaväzujeme zjednať nápravu v najbližšom možnom termíne. Vyhradzujeme si právo tlačových chýb, zmeny informácií, obsahu, ako aj cien bez predchádzajúceho upozornenia.


V. Záverečné ustanovenie

Všetky objednávky, ktoré sú odoslané, sa považujú za záväzné. Odoslaním objednávky kupujúci bezvýhradne a dobrovoľne akceptuje všetky ustanovenia a odstavce VOP, Podmienok užívania a je si vedomí všetkých práv a povinností z nich vyplývajúcich. 3W PRODUCTION, s.r.o. nenesie žiadnu zodpovednosť za škody vzniknuté nahrávaním, načítaním jeho stránok do Vášho počítača, zlú funkciu alebo nedostupnosti jeho stránok a akékoľvek náhrady škôd sú teda neprípustné a nebudú vymáhané. Tovar, je až do úplného zaplatenia majetkom spoločnosti 3W PRODUCTION, s.r.o.

Tieto podmienky vstupujú do platnosti dňa: 1.2.2017

Podmienky vydáva:
3W PRODUCTION, s.r.o.
M. R. Štefánika 43, Prievidza

 

Zavolajte nám
 

+420 495532839
 
8:00 - 19:00
 

Akčné ponuky
na váš email

 
Odoberajte náš newsletter a odo dneška vám už neunikne žiadna zľava, akcia alebo darčeky k nákupu.
Editácia, odhlásenie
Náš newsletter

Absolútna
diskrétnosť

Pozrite sa, čo všetko robíme preto, aby vaše intímne nákupy zostali v úplnom bezpečí.
Viac ...
 
Sexshop.cz
na Facebooku
Altus Vario
 
 
© 1998-2018 VIRTSHOP CZ, s.r.o.
Všetky práva vyhradené
Webdesign - Neofema s.r.o.