+420 495532839

Košík
E-mail:
Heslo:
Nová registrácia.  Zabudli ste heslo? 

Ako Eros.sk funguje

Eros.sk je profesionálny a diskrétny e-shop v oblasti erotiky dlhodobo pôsobiaci od roku 2002 na slovenskom trhu. Sexshop Eros.sk prevádzkuje  firma 3W PRODUCTION, s.r.o. so sídlom M. R. Štefánika 43, 971 01 Prievidza.  Spoločnosť je registrovaná v Obchodnom registri Okresného súdu Trenčín, Oddiel: Sro, Vložka číslo: 13568/R, IČO: 36326712, IČ DPH:SK2020079248

Tovar je zákazníkom Eros.sk zasielaný z Českej republiky, pretože dodávky tovaru pre Eros.sk zmluvne zabezpečuje materská spoločnosť so sídlom v Českej republike Virtshop.cz, s.r.o. , ktorá tu už 20 rokov prevádzkuje najväčší e-shop s erotickým tovarom. V Českej republike má táto spoločnosť centrálne sklady, z ktorých je tovar expedovaný. Pre zákazníkov e-shopu sa tým nič nemení, môžu si objednávať tovar za stále rovnakých podmienok.

Do roku 2012 fungovala pre našich zákazníkov predajňa v Prievidzi. V roku 2013 boli dohodnuté s dopravcom tak výhodne cenové podmienky, za ktorých sú zásielky zákazníkom na Slovensko zasielané, čo sa týka ceny poštovného a doby doručenia, že sme sa rozhodli predajňu v Prievidzi uzavrieť. Aj napriek tomu ponúkame zákazníkom Eros.sk kompletný servis, široký sortiment výrobkov za skvelé ceny a veľmi nízke náklady za dopravu.

 

Jednoduché desatoro zhŕňa základné fakty, ktoré potrebujete poznať pre nákup u nás:

Eros.sk - jednoduchý návod ako nakupovať.

  1. Vyberte si tovar podľa svojich predstáv a objednajte ho na eshope, telefonicky alebo emailom.

  2. Ak si neviete rady, naším sortimentom vás radi prevedieme a to buď prostredníctvom online chatu alebo telefonicky.

  3. Vyberte si, ako chcete za tovar platiť a ako ho chcete doručiť. Na výber máte niekoľko spôsobov prepráv a úhrad, vrátane platby kartou alebo bankovým prevodom.

  4. V cenníku dopravy si overte cenu, ktorú za prepravu účtujeme. Zadarmo zasielame už od 55 €.

  5. Ak objednáte v pracovný deň do 12:00, odošleme Vám tovar ešte v ten istý deň. Ak je vaša objednávka prijatá neskôr, expedujeme nasledujúci pracovný deň.

  6. Tovar je zabalený vždy diskrétne v nepriehľadných neoznačených obaloch a obsah je po hmate nezistiteľný. Balík je starostlivo zaistený, aby nemohlo dôjsť k náhodnému rozbaleniu pred nepovolanou osobou. Balík nie je nijako označený, odosielateľ je vždy neutrálny. Nikdy neočakávajte balíček priamo od sexshopu Eros.sk.

  7. V prípade, že vám tovar z akéhokoľvek dôvodu nevyhovuje, môžete nám ho bez vysvetlenia vrátit do 30 dní od nákupu.

  8. Reklamácie vybavujeme v najkratšom možnom čase.
  9. Chováme se profesionálne a žiadne vaše prianie nie je ani moc malé, ani moc veľké, ani veľmi zvláštne, alebo neobvyklé.

  10. Ku každému nákupu od nás dostávate darčeky+ zľavovú prenosnú kartu na 10% zľavu na všetky ďalšie nákupy.

 

 

 

Zavolajte nám
 

+420 495532839
 
8:00 - 19:00
 

Akčné ponuky
na váš email

 
Odoberajte náš newsletter a odo dneška vám už neunikne žiadna zľava, akcia alebo darčeky k nákupu.
Editácia, odhlásenie
Náš newsletter

Absolútna
diskrétnosť

Pozrite sa, čo všetko robíme preto, aby vaše intímne nákupy zostali v úplnom bezpečí.
Viac ...
 
Sexshop.cz
na Facebooku
Altus Vario
 
 
© 1998-2018 VIRTSHOP CZ, s.r.o.
Všetky práva vyhradené
Webdesign - Neofema s.r.o.